Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiersz inspirowany :)

świat jest ogromny
ludzie mają głowy
niebo niebieskie
a słońce żółte

widzę to dokładniej
i potrafię porównać
serce jest czerwone
jak róża lub jak krew

reszta mnie nie interesuje
wybiega to ponad farbki szkolne
którymi maluje i nazywam to liryką
podobnie jak siebie poetą

a Sokrates w przestworzach chichra się
bo znowu Dyzio położył się na łące
i marzy...

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
świat jest ogromny
ludzie mają głowy
niebo niebieskie słońce żółte

widzę to dokładniej
potrafię porównać
serce czerwone
jak róża lub krew

reszta mnie nie interesuje wybiega
ponad farbki szkolne
nimi maluję i nazywam to liryką
podobnie jak siebie poetą

a Sokrates w przestworzach chichra się
bo znowu Dyzio położył się na łące
i marzy...


/

doza zabawy i przeźroczystości / przyjemnie
może skorzystasz z moich cięć / mimo to zabawa jest potrzebna daje oddech /

tomek
Opublikowano

wiersz inspirowany :)

świat jest ogromny bzdura dla mnie mały
ludzie mają głowy----stwierdzenie faktu
niebo niebieskie-----//------------------
a słońce żółte-------//------------------ literacka wata dziecko o tym wie

widzę to dokładniej
i potrafię porównać
serce jest czerwone
jak róża lub jak krew-----bzdura róże są nie tylko czerwone zaprzeczenie faktu

reszta mnie nie interesuje---to widać w tym wierszopisie
wybiega to ponad farbki szkolne kto? wybiega!
którymi maluje i nazywam to liryką ----wiadomo ,że farbkami się maluje wata
podobnie jak siebie poetą --- podobnie , czy rzeczywiście? nonsens

a Sokrates w przestworzach chichra się, ,,chichra się" to nie poetycki język
bo znowu Dyzio położył się na łące--- plagiat z ,, Dyzio marzyciel" Tuwima
i marzy...


analfabetyzm z pominięciem tytułu, gdyż dobrze napisany, jak masz na myśli mój wiersz ,,

,,Wolności dodaj mi skrzydła"

otwórz przestworza
tam dom Sokratesa--------- to tam była zawarta myśl odnośnie głupoty. Nie popisał się Pan nawet inspiracja nie pomogła, do następnej grafomani


nocnik

szacuneczek

eta

Opublikowano

Tomasz Biela - to jest wiersz z kluczem :)

Magda Tara - jestem śmiertelnie poważny

wanesa ciska - peel jest ubogi ;)

bestia be - jako inspiracja dajesz mi kolejne tematy do polewki :) Ale mam pytanie - skąd ty bierzesz pomysł na taką interpretacje, która się nie trzyma kupy? Chociaż tyle, że już długo nie pociągniesz ze swoją klozetową "krytyką".
:))))

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Sokrates się chichra, widzisz widzisz jaki to język nieliryczny
powiedziała ci bestia :)
to nie jest liryka, tylko twój żarcik chyba

reszta mnie nie interesuje
wybiega to ponad farbki szkolne
którymi maluje i nazywam to liryką którymi maluje ---kto liryka reszta :)))czy ty?
podobnie jak siebie poetą


stajesz się upiorny
niestety

i mieszasz dodatkowo w to Dyzia ,
wiesz, ja nie wiem, ale coś tu nie tak
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Sokrates się chichra, widzisz widzisz jaki to język nieliryczny
powiedziała ci bestia :)
to nie jest liryka, tylko twój żarcik chyba

reszta mnie nie interesuje
wybiega to ponad farbki szkolne
którymi maluje i nazywam to liryką którymi maluje ---kto liryka reszta :)))czy ty?
podobnie jak siebie poetą


stajesz się upiorny
niestety

i mieszasz dodatkowo w to Dyzia ,
wiesz, ja nie wiem, ale coś tu nie tak

"Język nieliryczny" - weźcie mnie nie rozbijajcie...
:)))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




heh powiedziałem Panu albo Pan będziesz pisał , albo dalej brak Panu literackiej kultury, jak w pisaniu , tak ogólnie

,,która się nie trzyma kupy"?---czego sie nie trzyma?:):):_):):):)

,,Chociaż tyle, że już długo nie pociągniesz ze swoją klozetową "krytyką".--ładnie tak pisać w gronie literatów, umniejszasz Pan mi godność a tutaj też wiersze czytają dzieci , jak moja córka, czy Pan myśli, co ona czuje?, jak czytelnicy , co mnie znają? Zastanowił się Pan, co Pan wypisuje na ogólnym forum
Niech Pan dalej pisze grafomany , ale zachowaj Pan takt

szacuneczek

eta
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




heh powiedziałem Panu albo Pan będziesz pisał , albo dalej brak Panu literackiej kultury, jak w pisaniu , tak ogólnie

,,która się nie trzyma kupy"?---czego sie nie trzyma?:):):_):):):)

,,Chociaż tyle, że już długo nie pociągniesz ze swoją klozetową "krytyką".--ładnie tak pisać w gronie literatów, umniejszasz Pan mi godność a tutaj też wiersze czytają dzieci , jak moja córka, czy Pan myśli, co ona czuje?, jak czytelnicy , co mnie znają? Zastanowił się Pan, co Pan wypisuje na ogólnym forum
Niech Pan dalej pisze grafomany , ale zachowaj Pan takt

szacuneczek

eta

Naturalnie, nawet podpisuje się pod tym. I chyba masz świadomość, że dopóki tych swoich bzdetów tutaj nie zakończysz, będziemy się często czytywać.
A twoje "nocniki" to co? Dulszczyzna, oj dulszczyzna... Fuj!
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




heh powiedziałem Panu albo Pan będziesz pisał , albo dalej brak Panu literackiej kultury, jak w pisaniu , tak ogólnie

,,która się nie trzyma kupy"?---czego sie nie trzyma?:):):_):):):)

,,Chociaż tyle, że już długo nie pociągniesz ze swoją klozetową "krytyką".--ładnie tak pisać w gronie literatów, umniejszasz Pan mi godność a tutaj też wiersze czytają dzieci , jak moja córka, czy Pan myśli, co ona czuje?, jak czytelnicy , co mnie znają? Zastanowił się Pan, co Pan wypisuje na ogólnym forum
Niech Pan dalej pisze grafomany , ale zachowaj Pan takt

szacuneczek

eta

Naturalnie, nawet podpisuje się pod tym. I chyba masz świadomość, że dopóki tych swoich bzdetów tutaj nie zakończysz, będziemy się często czytywać.
A twoje "nocniki" to co? Dulszczyzna, oj dulszczyzna... Fuj!

nocnik nikomu nie ubliża , jak P Lectera kosz
,,Z kim przystajesz takim się stajesz"
krótko i na temat, lecz ja Panu przedstawiam dlaczego?
NOCNIK , gdyż z tych 2 wierszy w W nic Pan nie zrobi i szkoda analizy na grafomanie, ponieważ to wiersze o niczym , wiec tylko puste słowa, pewnie że się spotkamy ,bo tutaj jest warsztat ale bardzo mi przykro nic Pan z ,,Gniotów" nie zrobi, gdyż poezja to ARS

do następnego ,,gniota" pańskie słowa , ja tylko cytuję:):):):):):):)

szacuneczek

eta
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Naturalnie, nawet podpisuje się pod tym. I chyba masz świadomość, że dopóki tych swoich bzdetów tutaj nie zakończysz, będziemy się często czytywać.
A twoje "nocniki" to co? Dulszczyzna, oj dulszczyzna... Fuj!

nocnik nikomu nie ubliża , jak P Lectera kosz
,,Z kim przystajesz takim się stajesz"
krótko i na temat, lecz ja Panu przedstawiam dlaczego?
NOCNIK , gdyż z tych 2 wierszy w W nic Pan nie zrobi i szkoda analizy na grafomanie, ponieważ to wiersze o niczym , wiec tylko puste słowa, pewnie że się spotkamy ,bo tutaj jest warsztat ale bardzo mi przykro nic Pan z ,,Gniotów" nie zrobi, gdyż poezja to ARS

do następnego ,,gniota" pańskie słowa , ja tylko cytuję:):):):):):):)

szacuneczek

eta

Tak to sobie tłumacz.
A "analfabetyzm"? Moja babcia to przeczytała i posmutniała aż.
Przejdź sobie do działu debiutów, ale nie do poezji współczesnej, bo twoja grafomania z poezją nic wspólnego nie ma. Proste.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nocnik nikomu nie ubliża , jak P Lectera kosz
,,Z kim przystajesz takim się stajesz"
krótko i na temat, lecz ja Panu przedstawiam dlaczego?
NOCNIK , gdyż z tych 2 wierszy w W nic Pan nie zrobi i szkoda analizy na grafomanie, ponieważ to wiersze o niczym , wiec tylko puste słowa, pewnie że się spotkamy ,bo tutaj jest warsztat ale bardzo mi przykro nic Pan z ,,Gniotów" nie zrobi, gdyż poezja to ARS

do następnego ,,gniota" pańskie słowa , ja tylko cytuję:):):):):):):)

szacuneczek

eta

Tak to sobie tłumacz.
A "analfabetyzm"? Moja babcia to przeczytała i posmutniała aż.
Przejdź sobie do działu debiutów, ale nie do poezji współczesnej, bo twoja grafomania z poezją nic wspólnego nie ma. Proste.

Moją poezje sławy polskie oceniały, wiec kiedyś Panu powiedziałem nie te progi:
):):):):)

Żegnam

eta
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak to sobie tłumacz.
A "analfabetyzm"? Moja babcia to przeczytała i posmutniała aż.
Przejdź sobie do działu debiutów, ale nie do poezji współczesnej, bo twoja grafomania z poezją nic wspólnego nie ma. Proste.

Moją poezje sławy polskie oceniały, wiec kiedyś Panu powiedziałem nie te progi:
):):):):)

Żegnam

eta

Wmawiaj tak sobie dalej.
A ja publicznie piszę że to miernota i grafomania. Zwołuj te swoje "sławy", niech prostują, bo JA mam tutaj pewność, że to szmira. I co?
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Moją poezje sławy polskie oceniały, wiec kiedyś Panu powiedziałem nie te progi:
):):):):)

Żegnam

eta

Wmawiaj tak sobie dalej.
A ja publicznie piszę że to miernota i grafomania. Zwołuj te swoje "sławy", niech prostują, bo JA mam tutaj pewność, że to szmira. I co?

Widzisz tym ujmujesz nie im , lecz sobie godność, ktoś napisał tak:

Kto pod kimś dołki kopie
sam w nie wpada----------------:):):):)

recenzje wierszy już mam od kilku lat Panie Krzywak, a tutaj mam przyjaciół i lubię ludzi : kulturalnych , mądrych , szlachetnych itp, a tacy właśnie tutaj przebywają z pominięciem chorobowych osobowości. Nie trafił Pan na laika ja mam dokonania nie tylko w poezji szanowny Panie artyzm znajduje się we krwi. Kto ma sławę jej nie szuka, kto ma pieniądze ich nie potrzebuje , ale od właśnie ludzi z Warsztatu nauczyłem się bardzo wiele, gdyż ktoś powiedział ,,nauka to potęgi klucz"

Żegnam

eta
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wmawiaj tak sobie dalej.
A ja publicznie piszę że to miernota i grafomania. Zwołuj te swoje "sławy", niech prostują, bo JA mam tutaj pewność, że to szmira. I co?

Widzisz tym ujmujesz nie im , lecz sobie godność, ktoś napisał tak:

Kto pod kimś dołki kopie
sam w nie wpada----------------:):):):)

recenzje wierszy już mam od kilku lat Panie Krzywak, a tutaj mam przyjaciół i lubię ludzi : kulturalnych , mądrych , szlachetnych itp, a tacy właśnie tutaj przebywają z pominięciem chorobowych osobowości. Nie trafił Pan na laika ja mam dokonania nie tylko w poezji szanowny Panie artyzm znajduje się we krwi. Kto ma sławę jej nie szuka, kto ma pieniądze ich nie potrzebuje , ale od właśnie ludzi z Warsztatu nauczyłem się bardzo wiele, gdyż ktoś powiedział ,,nauka to potęgi klucz"

Żegnam

eta

Uogólnienia. Zresztą ja się pańskich "sław" nie boję. I nie będziesz mnie tutaj uczył oceniać wierszy. Podobnie obrażał.
Powtarzam po raz enty - te twoje wiersze to dno. I ja nie mam zamiaru bawić się w kolegów, bo daję sobie rękę uciąć, że jakbym ci dawał plusy, to byś pod moimi wierszami piał w wniebogłosy.
Twoje wiersze są puste, to zlepek tendencji, kopia zużytych metafor, nieudolna próba ułożenia czegoś w sens. Jakbyś nie wiedział, to po Sokratesie powstała szkoła cyników, a cynicy do twojego wierszyka o puszczach i łąkach pasują jak ty do działu Z.
I mnie tutaj nie szantażuj "polskimi sławami", bo jakoś nie bałem się i bać nie będę.
Opublikowano

herezja na stos na stos ;] banał ;] nie wiem o czym to miało byc lepiej przestań pisac ... :] dobrej nocki
M. Krzywak alem sie usmiał jak ja bym ci dałplusy to by było tak samo...
a zauważyłeś ze ponoć jestes nauczycielem ale "analfabetyzm" to ciebie tutaj dotyczy też, bo np:
ty masz argumentów całe 1 a a my całe 20 na to ze twoja poezja to dopiero gniot... a z Bestia sie zgadzam sławy polskie ja kwas widza to im tylk ogłowami pozostaje kręcić. Wy się nie znacie a innych próbujecie uczyć nie wiem tylko czego bo taki jak wy nei chce być ;]
jak bym wam wpisał wiersz Szymborskiej i sie podpisał jako autor to bym widział komentarze ze dno kosz itp.. a jakby dał to Lecter albo ty to by było, że śmiały eksperyment. To jest śmieszne lepsiejsze niż kabarety ;] ;] hahaha
szacun !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @andrew @wiedźma @LessLove @Alicja_Wysocka @Kwiatuszek @Posem serdecznie Wam dziękuję

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @jjzielezinski   I ze wzajemnością! Wszystko mam czarno na białym! W dokumentach - to są formalne dowody! A pan by wszystko chciał, abym publicznie opublikował? Po co i w jakim celu? Takich rzeczy nie wolno ujawniać! To pokazanie na tacy wrogom własnych argumentów formalnoprawnych! Serdecznie zapraszam na mój esej pod tytułem - "Jasinizm" - tam opublikowałem wszystkie badania, a pan? Istnieje jeszcze badanie wiarygodności - wiarografem - zrobi to pan?   I jeszcze jedno: oskarżył mnie pan o kłamstwo bez udowodnienia, a na to jest - artykuł 234 kodeksu karnego - od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      No nie ma wyboru :) Pozdrawiam!
    • ]WIELKA FLAMANDZKA[ "Κάτω από το .40 δεν υπάρχει λαός. Πάνω από το .50 δεν υπάρχει Θεός" - Φ. Νίτσε, Ο πρωκτός του Ζαρατούστρα Flamandki idą w tan, nie mówiąc nic Nie mówi im  nic niedzielny dzwon  Flamandki idą w tan, nie idąc w noc Flamandki to nie mówiący typ  Idą w tan, bo mają dwadzieścia lat Wiek, gdy musisz zaręczyć się  Zaręczyć, by móc wziąć ślub Ślub, byś  dzieci mieć mógł Tak uczyli  rodzice nas Mnich, i Eminencja sam Arcykapłan, co w katedrze jest  Dlatego tak, dlatego tak idą w tan  Flamandki  Flamandki  Fla- Fla- Fla-  Flan Idą w tan, nie idąc w dreszcz Nie idą w dreszcz w niedzielny dzwon  Idą w tan, nie roniąc łez  Flamandki nie ze łzawych są Idą, bo minął trzydziesty rok A to rok, gdy dobrze pokazać, że Wszystko dobrze, dzieci rodzą się Jak chmiel i żyto w krąg  Że dumą rodziców są  I Mnicha, i Eminencji, co  Kapłanem tu w katedrze jest  Dlatego tak, dlatego tańczą wciąż Flamandki  Flamandki  Fla- Flo Flamandki idą w tan, nie brnąc w śmiech Nie brną w śmiech, w dzwonu broń Nie brną w śmiech, bo śmiech to grzech Flamandki nie mają zmysłu doń Tańczą wciąż, choć już sześć dych - Dostojny wiek, czas pokazać, że Dobrze jest, wnuki wyszły ci Jak chmiel i żyto w szkle  Wszystkie spowite w czerń  Jak Mnich, Eminencja Jej Co w klasztorze pędzi też Dziedziczą ją, jak tan ten Flamandki  Flamandki  Fla- Fla- Flen Flamandki dą w tan, choć minęło lat sto  A nasz sto musisz wykazać się Pokazać, że umiesz wychylić szkło  Z chmielu i żyta, co utrzymało cię Idą w sto pas do przodków, w ten sam dzwon Co mnich, a nawet Ekscelencja, co Archiprezbitrem post mortem zrobili go I dlatego idą jeszcze raz w tan, to szkło  Idą w tan, choć nie chce zgiąć się krzyż, Zdjąć się krzyż, ten wielki dzwon Wziąć ten krzyż, krzyż lżejszy niż Tan tan, tan ten po zgon Flamandki Flamandki Fla- Fla- Pa pa Pavulon...     (MAŁY GATSBY) 'Out stultum caedis Out stultorum caedebas" M. Aurelius, Ars philosophiae. Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, Marathon Dołącz się, włącz się w maraton nasz  Zawsze idziemy w tan, gdy muzyka gra Dołącz do nas, pod ręką maraton masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo wokół lat dwudziestych ryk Ryk, bo w wannie skończył się gin  Lecz w W-D-O-W-D i odkupienie win Do sławy szlak i mocny życia łyk  Lindbergh, Liberty Dzwon Wciąż niemy film, gra Al Capone Czarny, Czarny Poniedziałek, upadek giełd Lecz ty wciąż w tańcz, tańcz, nieważny געלט Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, pij ten bełt Dołącz się, włącz się w maraton nasz  Zawsze idziemy w tan, gdy muzyka gra Dołącz do nas, pod ręką maraton  masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo w nas lat trzydziestych jęk  Jęk, bo wokół gonitwy zgiełk Buster ma kamienną twarz, lecz Charliemu świat pękł  Kupony, slamsy, z Frankensteina piekł   Adolf wszedł  za to z  Hindenburga trup NEP i zboże dorodne jak elektryczny słup  Zadzwoń do  brokera i miętusy kup  Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, cię rżnął głup! Dołącz się, włącz się w nas Zawsze idziemy w tan, muzyka gra Dołącz, pod ręką  masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo wokół lat czterdziestych dym Dym, bo trąby sławy grzmią tym Co nadchodzą, kładąc rym, Gdzie Dachau, Hakenkreuz, i Gott mit Ihm "Ósmego dnia stworzył Bóg Grzybć",  Jako ersatz Trwać wyst. Oppenheimer, R.!!! Pokój słodki tak, jak twa mać  Więc tańcz jeszcze tańcz, nim oddasz życia ster  Maraton, mar-a-ton Mara, Mara, Marathon Maraton, maraton Mara, Mara, mara zer  Dołącz, włącz się w maraton nasz  Zawsze idziemy w tan, gdy muzyka gra Dołącz, pod ręką maraton  masz  Tan, tan, za nocy i dnia Tan, bo wokół lat pięćdziesiątych śpiew  Śpiew bo jednak po coś była ta krew  I już sześćdziesiątych swing prawom wbrew I siedemdziesiątych piasku gniew Następnych z Wall Street wilczy zew Potem Stadion X, dalej koniec World I  pracujący bez cztery L Wszystkich na Mars wyśle Elon nas Przyjemność dla mas, wdzięki  z Only Fans,  Więc tańcz, wtańcz nas w ten radosny czas! Maraton, maraton Mara, Mara, Mara, but by was!  Dołącz, włącz  maraton nasz Zawsze  w tan, gdy gra Dołącz, masz Tan dnia Więc idź w dym, dym jak Rzym! Rzym, więc zaświadcz życiem swym, gdzie Krym. Tan, bo lat dwudziestych skamla pies Pies, bo dni kres Kres, bo bój ma gest Gest choć, choć krwi dość jest Tan lat skamla jak pies Pies, bo kres Kres, bo gest Gest choć, chodź, jest
    • @Jacek_Suchowicz   Dziękuję    Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...