Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Zaraz zaraz - skoro kolega pisze, że ja "nie istnieję" jako pierwszy, to czemu tego nie zauważasz wpisując moją parafrazę jako powód twojego zdenerwowania? Właśnie z taką obłudą walczę i walczyć będę.

Nie zrozumiemy się nigdy, Michał.
skończyłam
miłego dnia
:))

No proste pytanie zadałem, nie dziwię się, że po tej śmiesznej manifestacji znikasz. To też jest typowe, dokładnie jak nieumiejętność czytania komentarzy.
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Cześć Pancolku, miałem się nie wtrącać, bo się "dobrze" bawię :)
ale mógłbyś mi powiedzieć, w którym miejscu ten tekst zasługuje na bana?

Ja uważam, że ani ten tekst, ani tekst Michała na to nie zasługuje, póki
granice nie zostały przekroczone.
To nawet ciekawy eksperyment, kto lepiej i dłużej w formie wierszowanej sobie poradzi ;)))
Może i jaki konkurs z tego wyniknie. Czemu nie, przynajmniej dojdzie do zdrowej rywalizacji,
a na koniec nastąpią gratulacje i podziękowania?
Pozdrawiam ;)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To oczywiście jest tekst na bana

Też się nie zgodzę.
Problemem tego tekstu jest mój tekst w warsztacie. Problemem reakcji na niego jest to, że ten tekst (mój) tak naprawdę pisany jest językiem moich oponentów, którzy równie szydzą, obrażają, no, może nawet bardziej niż ja. Przykład - wpis jednego z nich pod wierszem Autorki, która nie ma z tym nic wspólnego - "ble ble ble". Dlatego pisząc na mnie, tak naprawdę oni piszą na samych siebie, i to jest ten mój chytry "podstęp". Ja już dalej nie wnikam, bo tutaj sami się gubią, bo jedni uważają to za bunt starych przeciwko młodym, drudzy na odwrót, gruntem jednak jest żenada, jaką odstawia to TWA (i teraz nie boję się użyć tego skrótu, bo wklepując sobie plusy z uzasadnieniami, że Krzywak nie ma racji jest komizmem).
Przekleję ten fragment do Warsztatu, bo zauważyłem, że zaczynają powoli posty znikać :)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tylko o tej "druzynie" (nie "drużynie") nie ma ani słowa! Ja bym chciał wiedzieć, z kim mam zaszczyt tak denerwować tych młodych, wrażliwych, miłych poetów, którzy muszą walczyć z tak demonicznymi gangami jak ów "druzyna" :)))

No a teraz młody Andriej siedzi w swojej kuźni i z radości zaciera (i pociera) ręcami, bo z tego szumu urodziły się zmutowane dzieci.

Co do kandydatury: zawsze byłem zdania, że filozofowie powinni rządzić Państwem,

mnie proszę jednak w żadną "drużynę" nie szyfladkować, kroczę własnymi ścieżkami.

Sprawa idzie o to "coś", co tutaj po prostu znaleźć się nie powinno. Nikt nie jest idealny (i nigdy nie będzie), jednak publikowanie takich pierdoletów zasługuje na karę 1 roku ograniczenia wolności w zawieszeniu. Jedno tupeciarskie słowo, jeden wyraz ducha w tym stylu, i popisałbyś swoje romantyzmy w kiciu.

TAKIE SĄ FAKTY - i nie chodzi o 'andreja' i jego "druzyne", ale o ten nieby-wiersz, proste.

Pzdr.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Chłopaki, aksamitny, ale ban ;) polemika powinna trzymać fason, nawet artystyczna, a takie "wy konserwy, psy ogrodnika... wasza ignorancja...". Osobiście jestem za banem dniowym, tzn. cholernie krótkim jako żółta kartka.
Z drugiej strony słowo grafoman też ma wydźwięk obraźliwy i bynajmniej "pies ogrodnika" nie jest gorszy ;) hmmm...
W każdym razie nigdzie nie zgłosiłem tego i nie zgłaszam, bo mam zero pewności, żeby było jasne. Tak tylko mi się napisało. Dzięki za odzew moje wy piękne chłopaczki.

ps: "zamazane paradaise"?
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



E, ja tam nie cisnę po nazwiskach. Zresztą co z was za konkurencja? Coś od a do be, już mi się nawet mylicie...
A minus za grafomanię, mam zwyczaj, że kupogniotom wklejam minusy. Proste?
wiec szykuj sie ze ja tobie bd tez wlepiac niue naleze do twojego nak clubu ale wyryje ci sie od dzis w pamieci
Opublikowano

siedze na fotelu ale sie smieje, a nie zacieram rece uderzyło w tych których miało haha... minusy o tym swiadcza i komentarze. Manifest oczywiscie dostałem najbardziej krytyczne komy od tych ktorych sie spodziewałem od druzyny... na nie tylko czekałem.
macie jednak druzyne i nic nie zrobicie, tylko problem w tym ze moja druzyna jeszcze milczy nie weim czemu tylko kilku sie odzywa jak zwykle ale popracujemy nad tym.
chcesz przeneiść do warsztatu bo co ? nie idzie po twojej mysli ? ale minusy dla zasady i z przyzwyczajenia pasuje dawać??? no oczywiście bo to dajemy my bogowie ! a wy wierszokleci cicho!
Otóz nie nie bd cicho i koniec!
Rozpocząłeś niezłą awanture tym wierszem.
jak chcesz mi dać bana za co ?
Nie widziałem w regulaminie że nie wolno w wierszach sie wyrażać krytycznie i obraźliwie taka jest poezja można w niej wszystko zamieścić bez obawy o to ze się bana dostanie... wolność słowa haha...
Ładny manifest jestem dumny z niego a najbardziej ze was moja drużyno wkurzyłem lekko ale jednak.

Nie dogadamy sie to wystarczajacy dowod ze jestescie starzy...

Opublikowano

najlepszy dowód ;] stare konserwy ja daje plus za odwage manifest i z przyzwyczajenia żeby dawaćplusy gdzie wy dajecie minusy ;]

A ty nie bd taki pewny dla mnie nie jesteś poetą np nie!
Naucz się pisać a potem pisz.... i schowaj to najlepiej potem ;]

kup sobie aparat i próbuj sił w fotografii lepiej....

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


można wszystko żartm, ale z nazwiskiem jest niesmacznie.
autor popełnił błąd, ciekawe jak by się czuł na miejscu Michała, no On ma tylko nick ;)

przykro mi, że takie teksty!
Opublikowano

Tylko nie wklejaj tego do Zetki przypadkiem, bo znowu minus i będą fochy.
Wujek dobra Rada.




Dnia: Dzisiaj 11:19:33, napisał(a): M. Krzywak
Komentarzy: 13578

www.fotoik.pl/index.php?akcja=autor& ... p;strona=0


Tak się daje minusy Panie M Krzywak jak wiersz jest w warsztacie, to cios poniżej pasa, chyba że ten dział to sami nieucy, wierszokleci itp, co Pan opisuje w swoich komentarzach i poniża Pan wszystkie osoby tam piszące już Pan uczepił się w komentarzach : Aluny, Magdy Tary, Bea, Andreja, mnie ilu jeszcze osób Pan sobie upatrzy , a teraz oskarża Pan o popieranie siebie i wstawianie plusów już to udowodniłem człowieku. Dyskryminujesz ludzi zabierasz im godność , honor, cześć, chęć pisania itd dlaczego i z jakiego upowaznienia . Jeszcze tak na marginesie Pan Lecter , f fisia, Bernadetta i inni dają mi minusy, czy ja im ubliżam nie , a jedynie zastanawiam się dlaczego?
Nie muszę sie zgadzać z opiniami ale to publiczne forum i oparte jest na wolności słowa, każdego tu zalogowanego
Chciałbyś tak Tobie aplauzy to cacy ,,pisarz", a jak stanie przeciwko to minus nawet , jak napisze z bożą pomocą, tak wygląda pisarska etyka, humanitaryzm itp

Pan doprowadza do anarchii wstawił Pan wiersz do Warsztatu, gdzie teraz ironia jest skierowana przeciwko Z czyli ludziom piszacym tu lata i od nich wielu nauczyło się poprawnie pisać dla wiadomości tutejszych pisarzy, gdyż słowa Pana ,, wsadzacie sobie plusy w zadki" dot nie Warsztatu gdyż tam nie ma etykietek, tylko są w Z


Teraz dla Pana wiadomości iż uczepił się Pan Andreja ,tylko za swoje przekonania i uwazanie siebie za ideał oraz Pan myśli, że jest wyższy od Boga wstawiam PLUS gdyż rażącymi słowami wbił Pan nóż w człowieka nawet go nie znając i jeszcze jedno ujął Pan całą godność działowi Z jak W za to też plus, gdyż tak nie można

szacuneczek

be

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • WIOSNA   Wstaje ciepły dzień majowy. Zima przeszła już radosna. To, co żywe chce odnowy; Życie budzi się, jest wiosna.   Na polanie szał zaczęty – Przeintymny widać, bowiem Kilka trawek jednej kępy Drga wyraźnie w rytm ...nie powiem.   Wśród gałązek jarzębiny, Dając zdrowia dowód wszelki, Piszcząc ślicznie od godziny, Nierząd czynią dwa wróbelki.   Nieco niżej, pośród liści, Zasuwając szczotką nową, Ślimak w połysk muszlę czyści, Będzie gościł ślimakową.   Dwie wiewiórki, przykład gracji, Mają problem już od roku: Dla sportowej satysfakcji Chcą to zrobić podczas skoku.   Mówi żonie konik polny, Popijając piwo Gronie: Byłbym ja ci bardziej zdolny, Gdybym był prawdziwym koniem…   Kret też powiew wiosny czuje. Oparł się o kopczyk piasku. W myślach głośno protestuje: - To też muszę po omacku?   Nieopodal jeleń siwy Siedzi z kraju leśnej drogi: - Ależ ten świat jest parszywy – Znów mi, kurczę, rosną rogi …   Pod akacją byk się byczy, Drzemiąc słucha pieśń słowiczą. Rozmarzony właśnie ćwiczy: - Niech ja skonam, ale byczo.   Truteń upachniony, schludny, Wierci się i pozy zmienia. Również problem ma dość trudny: - Jak tu bzyknąć bez bzyczenia…     Pan dżdżownica, zawstydzony. Przez rok o tej chwili marzył. A przed chwilą własnej żony, Nie ten koniec przyuważył.   I tak na okrągłym globie Rodzi nam się nowe życie. Cieszą sobą się płcie obie, A niestety, muszą skrycie.   To jest zgrzyt w teorii bycia, No bo coś tu się nie zgadza: Piękno, radość, pełnia życia, Komuś ciągle to przeszkadza …  
    • @Marek.zak1 napisałem to cynicznie
    • raz Szewczyk Dratewka co smoka pokonał objazdu galaktyki na rydawnie dokonał   Proxima Centuri jest blisko lecz inne gwiazdy daleko towarzysz Lenin więc rybki łowił nad wierną rzeką!   a na kogo wypadnie  to na tego bęc! grawilotem więc ładnie pokonuję kręt... azali....prawa termodynamiki są nieubłagane!
    • Skończyłeś swoją walkę?   czy dalej kopiesz   część ciebie jest dalej pod ziemią nie krzyczy czeka uwięziona w swoich wyobrażeniach   tym kim chciałeś być   patrzysz w lustro za długo   jesteś taki jaki widzisz odbicie nie kłamie   budzisz się nie przez słowa   słowa już były nic nie zmieniły   budzisz się przez czucie którego nie da się wyłączyć   więc   co czujesz teraz   jesteś lepszy? będziesz?   albo nie...     ---  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...