Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nie obraź się, ale na video relacji ( jak słusznie zauważył jeden z orgowiczów) jesteś strasznie spięty, tak nie można. Chcesz poduczę cię trochę luzu przed kamerą... ( za darmo)

No spoko, przyjedź.
Po pierwsze, miałeś ze mną więcej nie rozmaiwać, po drugie, w dupie mam twoje zaproszenie, nie zachowuj się jak gansi, którzy kiedyś piali, że nigdy nie zagrają dla Polaków i Żydów. Będę sobie przyjeżdżał, czytał i oglądał Twoje występy kiedy tylko chcę, bez zaproszenia. Tak jak kupuje się książkę.
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No spoko, przyjedź.
Po pierwsze, miałeś ze mną więcej nie rozmaiwać, po drugie, w dupie mam twoje zaproszenie, nie zachowuj się jak gansi, którzy kiedyś piali, że nigdy nie zagrają dla Polaków i Żydów. Będę sobie przyjeżdżał, czytał i oglądał Twoje występy kiedy tylko chcę, bez zaproszenia. Tak jak kupuje się książkę.

Ej, piszesz, że mnie poduczysz - to ja chcę. No co ty, nie wiesz, co pisałeś 5 minut temu?
Co za gość...
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Po pierwsze, miałeś ze mną więcej nie rozmaiwać, po drugie, w dupie mam twoje zaproszenie, nie zachowuj się jak gansi, którzy kiedyś piali, że nigdy nie zagrają dla Polaków i Żydów. Będę sobie przyjeżdżał, czytał i oglądał Twoje występy kiedy tylko chcę, bez zaproszenia. Tak jak kupuje się książkę.

Ej, piszesz, że mnie poduczysz - to ja chcę. No co ty, nie wiesz, co pisałeś 5 minut temu?
Co za gość...
Coooo...!? O teraz to mnie uraziłeś! gdzie ja napisałem, że przyjadę cię poduczyć? gdzie? Mogę cię uczyć przez net, korespondencyjnie, ale musisz się zapisać do Szkoły Błazna ( darmowa tylko dla orgowiczów) a ty mnie od razu zapraszasz! Sam sobie przyjadę, nie martw się poeto. Sam nie wiesz, co piszesz 4 minuty temu.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ej, piszesz, że mnie poduczysz - to ja chcę. No co ty, nie wiesz, co pisałeś 5 minut temu?
Co za gość...
Coooo...!? O teraz to mnie uraziłeś! gdzie ja napisałem, że przyjadę cię poduczyć? gdzie? Mogę cię uczyć przez net, korespondencyjnie, ale musisz się zapisać do Szkoły Błazna ( darmowa tylko dla orgowiczów) a ty mnie od razu zapraszasz! Sam sobie przyjadę, nie martw się poeto. Sam nie wiesz, co piszesz 4 minuty temu.

No tutaj:
"Chcesz poduczę cię trochę luzu przed kamerą... ( za darmo)"

A ja chcę. Ale widzę, że rura wymiękła, to może jednak pisz dalej te swoje popierdółki dżabalki...
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Coooo...!? O teraz to mnie uraziłeś! gdzie ja napisałem, że przyjadę cię poduczyć? gdzie? Mogę cię uczyć przez net, korespondencyjnie, ale musisz się zapisać do Szkoły Błazna ( darmowa tylko dla orgowiczów) a ty mnie od razu zapraszasz! Sam sobie przyjadę, nie martw się poeto. Sam nie wiesz, co piszesz 4 minuty temu.

No tutaj:
"Chcesz poduczę cię trochę luzu przed kamerą... ( za darmo)"

A ja chcę. Ale widzę, że rura wymiękła, to może jednak pisz dalej te swoje popierdółki dżabalki...
Dokładnie tak! poduczę cię, ale nawet tego nie rozumiesz, że na orgu, oficjalnie w Szkole Błazna? Oj ciężko z tobą będzie, mam obawy, taka odpowiedzialność... Pamiętniki kutwa!
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No tutaj:
"Chcesz poduczę cię trochę luzu przed kamerą... ( za darmo)"

A ja chcę. Ale widzę, że rura wymiękła, to może jednak pisz dalej te swoje popierdółki dżabalki...
Dokładnie tak! poduczę cię, ale nawet tego nie rozumiesz, że na orgu, oficjalnie w Szkole Błazna? Oj ciężko z tobą będzie, mam obawy, taka odpowiedzialność... Pamiętniki kutwa!

Eeeee, tutaj to sobie poluj na Wandę.
Ale dżabalki są denne, a że po owocach ich czynów... :)))
3maj się erlinku.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dokładnie tak! poduczę cię, ale nawet tego nie rozumiesz, że na orgu, oficjalnie w Szkole Błazna? Oj ciężko z tobą będzie, mam obawy, taka odpowiedzialność... Pamiętniki kutwa!

Eeeee, tutaj to sobie poluj na Wandę.
Ale dżabalki są denne, a że po owocach ich czynów... :)))
3maj się erlinku.
Na Wandę!? hy........ Dżabala Pamiętnik, motyla noga! Po owocach ich czynów...? Co ty mi tu za cycate cytaty cytujesz? Drzewo zgniło...
Siema niedoszły absolwencie Szkoły Błazna.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Eeeee, tutaj to sobie poluj na Wandę.
Ale dżabalki są denne, a że po owocach ich czynów... :)))
3maj się erlinku.
Na Wandę!? hy........ Dżabala Pamiętnik, motyla noga! Po owocach ich czynów...? Co ty mi tu za cycate cytaty cytujesz? Drzewo zgniło...
Siema niedoszły absolwencie Szkoły Błazna.

Chyba Srabala Smętnik, takie to gówniane.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Na Wandę!? hy........ Dżabala Pamiętnik, motyla noga! Po owocach ich czynów...? Co ty mi tu za cycate cytaty cytujesz? Drzewo zgniło...
Siema niedoszły absolwencie Szkoły Błazna.

Chyba Srabala Smętnik, takie to gówniane.
Siema, arni ztchej stchony... lepszy z ciebie krytyk niż autor...nie zastanawiałeś się nad zmianami w swoim życiu?
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



U nas robi to przed zaczęciem studiów...

A co do reszty - 5 lat studiowania, egzaminy, kolokwia itp., po czym dostajemy 900zł.
Jak to mówią - już lepiej zbierać śmieci, niż mieć je na głowie i zarabiać niewiele więcej.

Tak, rząd wie, którą grupę społeczną wydymać. Ostro, bez trzymanki i nie ma, że boli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Poet Ka   czas zawsze idzie w swoim tempie choć czasem sprawia nam psikusa ludziom się zdaje że jest go więcej nagle ten nicpoń z kopyta ruszył   kiedy "otworzysz oczy na stałe" zaraz dla ciebie istnieć przestanie żadne monety duże czy małe  go nam nie wrócą - ja powiem amen :))    
    • @Tomasz.O @andrew @Posem @violetta @Jacek_Suchowicz @Leszek Piotr Laskowski @Benjamin Artur dziękuję Wam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Cisza. Nastała cisza.   Nie kalkomania ciszy. Nie kalkomania uczuć.   Cisza w zegarku. Jakby ucha nie przyłożyć.   Cisza.   Dusza na pasku prowadzona. Trochę jak kot się porusza.   Cichutko, cichutko, na opuszkach.   A potem przewraca wszystko. Tak głośno, że zmarli się budzą.   Burza rozlewa się na wszystko. Grzmi i błyska, trafiając nawet w krzyż wzgórza Matyska.   Nie kalkomania burzy. Nie kalkomania uczuć.   Tak było głośno, że zmarli się budzą.   Duszo rogata, co ciebie napadło,   że taki zamęt, że taki lament mi podesłałaś?   Kalkomania uczuć — nie dla mnie.   Tylko prawdziwa miłość.   Śmierć też będę musiał znaleźć swoją.
    • Dla frędzli   …raz babcia rzekła do wnuczka po jajku powinna zostać jeno wydmuszka zrób dzióbek i przyłóż usta do dziurki nie wiesz jak?  zapytaj córki! wnuczek w konsternie pąsem oblany żółtko ciurkiem spływa na glany babciu kochana ja nie wiem jak wszakże normalnie spoglądam na świat chcesz dawkę białka przyjąć z rana? ssij brudne jaja sobie sama…   GRAHAMOZA    
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       "myślę więc błądzę" a skoro błądzisz pewnie nie myślisz myślenie jest logiką ścisłą i wnioski tworzą pewien porządek   istniejesz przecież w świecie materii którą zmysłami możesz odczuwać jest też materia której nie widać a dzięki której możesz żyć tutaj   i co to znaczy po tamtej stronie strona jest jedna stała dla wszystkich jest świat widzialny i niewidzialny te oba światy związane ściśle :)))
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...