Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

pomóżcie!:)


ot i anka

Rekomendowane odpowiedzi

biorę udział w konkursie fotograficznym:)(seks to zdrowie, różne oblicza erotyki) nagrody są od jury i od publiczności, czyli jak zwykle kto ma więcej znajomych wygrywa:) patrząc na to co wygrywa, mogę z czystym sumieniem polecić swoje zdjęcie do głosowania, oczywiście jak się nie podoba, to nie głosujcie, ale fajnie by było:)

w tej chwili zdjęcie jest juz na 4 miejscu:)

dzięki za każdy głos:
opzs.pl/konkurs/galeria,168.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka, oczywiście, że pomożemy! Należy do Ciebie? Ale fajny cycuś! Jezu, pokręciłby tą gałką magicznego radia "poemat". Widać, że grawitacja jest mu pojęciem obcym. Wiem, jestem bezczelny, ale gdzie jest drugi? Stereo, to dopiero zabawa... Pozdrawiam sterczącą sierotkę z zadartym noskiem... tak, niewątpliwie seks, to zdrowie, a zdrowie, to seks... hahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolfie, zawsze pasjonowały mnie piersi, które zaliczały tzw. "próbę ołówkową".
Otóż trzeba chwycić prawą dłonią za lewą brodawkę i podnieść pierś delikatnie do góry, patrząc w oczy właścicielce uroczego "michałka", włożyć ołówek pod pierś i swobodnym ruchem opuścić uroczą część mlecznego królestwa, trzymając cały czas ołówek pod piersią. Kiedy już "cycuś" zajmie swoją normalną pozycję, trzeba ołówek wypuścić z dłoni. Jeżeli ołówek zostanie pod piersią, to znaczy, że grawitacja nie ma litości dla "michałów", a jeżeli wypadnie spod piersi, to można śmiało przystąpić do dalszej zabawy... hahaha, -tańcowały dwa michały, oba w dłonie pasowały... - hihihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zboczuch -.-
:P :P :P :P :P :P :P -.-
hmmm michałki to też takie cukierki ^^ o biedna płci piękniejsza mniej, jakie my traumy przezywamy, mówisz: ja chce michalki, a ta odpowida to se kup... nie nie to se pomacaj,. ale to se kup.... co mozna sobie pomyslec, ze swiat jest maerialsityczny, a nie ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...