Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 008
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. W klimacie "Singing in the rain" :). Pozdrawiam.
  2. @Berenika97 Kolejny Twój przeciekawy i zatrzymujący wiersz. Przedmioty, jako kotwica, czy balast w miejscu, budynku, który ma być domem, ale same w sobie nie zatrzymają peelki, bo kiedy nie ma czegoś więcej, bez żalu je pozostawi. Takie refleksje przypominają mi bohaterki książki, "Żony Konstancina", którą znam z opisów i dyskusji przeróżnych. Pozdrowionka
  3. @Zbigniew Polit Nagle słyszy głos panienki - co on taki dzisiaj miękki?.
  4. @Rafael Marius Dzięki za wpadnięcie. Pozdrawiam.
  5. @viola arvensis Dzięki:). M
  6. Ładnie, a niejeden / niejedna zastanawia się, co i dlaczego się /nie/wydarzyło a życie skręciło w inną stronę. Już pewnie Ci pisałem moją zawsze taką sama odpowiedź: co się stać mogło, a się nie stało, widać stać się nie miało. Pozdrawiam/
  7. Fajne po całości, a i detale smakowite. Ta nadęta proza i inne wielkogabarytowe dzieła patrzą często na mniejszych z góry., nawet, jak większość czytających nie dociera nawet do połowy tychże tworów. Pozdrawiam z podobaniem:).
  8. @Berenika97 Tak to działa, a napisałem w następstwie wbicia noża w rękę, który ten nóż suszył się ostrzem w górze. Kto go tak wstawił, to już nieistotne. Shit happens:(. Co do butów, od lat wybieram buty według kryterium wygody, do tego jeszcze amortyzujące wkładki i to się sprawdza. Pozdrowionka.
  9. @aff Myślisz, że plaster na pępku ma wpływ na zawroty głowy i też gojenie ran? Podrowionka i dzieki za wpis.ę
  10. Ptolemeusz – to jest Ziemia, nasz Kopernik był za Słońcem, lecz niewielki to dylemat, gdy się zranisz noża końcem, wtedy cały świat ci znany kręci się dokoła rany.
  11. @Berenika97 K.R był komentatorem, znakomitym zresztą. M
  12. @Berenika97 Chłonę ten błąd, cieszę się Wrażenie na publiczności robi się odstępstwami od ideału, niedoskonałością - Karol Radziwonowicz podczas ostatniego Konkursu Szopenowskiego. Tak to działa, jak napisałaś w Twoim wierszu. Pozdrawiam serdecznie, jak zawsze:)
  13. Najlepiej szybko zapisać na kartce, bo można w natłoku zdarzeń nowego dnia, zapomnieć, zgubić, pomylić. Dobry wiersz a chyba każdy ma czasami tak. Pozdrowionka
  14. Dyskretnie, nie chcą sprawiać kłopotu innym, a zapewne czują ból, bo nie dostają zastrzyków przeciwbólowych. Wiele ginie pod kołami samochodów, może nieświadomie, a może dlatego, że ból jest zbyt duży. Dobry wiersz. Pozdr..
  15. Przeczytałem, na filmie się pośmiałem, przy wierszyku zamyśliłem. Serdeczności.
  16. @Berenika97 Ogarnia mnie obstrukcja umysłowa, jej powodem asceza seksualna, Z listu Romana Dmowskiego z Paryża do Stefana Żeromskiego (1892) . Ten pan widać też tak miał:). Pozdrawiam serdecznie.
  17. Erozja związku, kiedy nie zauważa się pierwszej rdzy, a ona potem coraz szerzej i głębiej i konstrukcja słabnie. Dobry wiersz, a puenta najlepsza. Takie wiersze i autorzy są mile widziani i potrzebni. Pozdrawiam.
  18. Może podaż jest większa niż popyt i to stąd?
  19. Przed odejściem trzeba będzie gdzieś to wszystko poupychać. Co do wspomnień, to jednak je zabiorę ze sobą, bo kufer kusi, żeby zobaczyć, co w nim jest, i mogłoby się okazać, że nie wszystko było, jak się wydawało:). Dobrze, że peelka to inny byt, niż autorka, bo bym się zaczął martwić o moją ulubioną czytelniczkę:). Wiosenne pozdrowienia. M
  20. Fajnie piszesz, a w temacie: Co było, czy być mogło między nami, niech pozostanie między wierszami:). Pozdrawiam
  21. Jak w piosence L. Cohena, Dance Me to the end of Love:). Pozdr.
  22. Skomplikowana osobowość i artystyczna dusza sprawiają, że proste sprawy staja się mniej proste. Jak do tego kobieta jest niezwykła może dojść do jeszcze większego zapętlenia. Pozdrawiam, a wiersz podoba mi się.
  23. Marek.zak1

    bursztynowe

    Widzę pszczołę w tym bursztynie, a gdzieś z tyłu głowy Tutenchamon, czy inny faraon w złotym sarkofagu. Pozdrawiam wieczornie.
  24. Czy to jest jakiś konkurs literacki, bo ten dział?
  25. @Migrena Dla mnie to jeden z najlepszych, z dystansem i poczuciem humoru, co na własny temat częste nie jest, sporo fajnych smaczków na temat prawdziwych czy antycypowanych ułomności. Pamiętaj, że wiek nie gra roli, jak nic nie boli, a jak boli to Diclofenac, najlepiej w czopku, bo nie drażni żołądka i dalej. Pozdr.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...