Kierunek dośrodkowy jest zawsze prawdziwy. Nie da się oszukać siebie :) Odśrodkowo też można, ale trzeba posłużyć się intuicją, bo niestety nie wszyscy mówią (piszą, malują, śpiewają itd.) prawdę ... :(
Również zdrówka
Dzięki za serduszko @joanna53 :)
Ależ ależ @ais.... to nie tak :)