Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Nie sądzę, żeby Twoje wiersze były tutaj nielubiane - spójrz na liczbę odsłon. To, że nie zawsze są lajki może wynikać z różnych przyczyn np.dla mnie niektóre są za trudne - no mam po prostu ograniczone możliwości percepcji :) Serdecznie pozdrawiam
  2. No właśnie :) rozbroić... :) wprawdzie śmiertelnie poważnych osobników trudno rozśmieszyć ale w przypadku idealnie obojętnych wirusów to w ogóle niemożliwe...:( Dzięki i pozdrawiam również @Marek.zak1 :) dzięki
  3. Nie ma sprawy :) Również zdrówka
  4. @Ewa Witek @Lidia Maria Concertina @Marek.zak1 podziękowania :) No nie wiem nie wiem
  5. Mówisz z własnego doświadczenia? Ja mam inne środki transportu :) Dzięki :) wiem, że wiersz jest nierówny ale to trochę spontan :) Również pozdrawiam
  6. :) ?✈?? ;)
  7. Liryczny a jednocześnie nieco mroczny... Pięknie zapisany. Pozdrowienia
  8. Lubię Obi i Castoramę* tę spokojną atmosferę elementów gotowych do tworzenia domu i ogrodu uwielbiam pasmanterie bo tam nie rozdziera się szat tylko zszywa, dzierga i haftuje cudeńka! guziczki, koraliczki tasiemeczki, wstążeczki, koroneczki wełenki, kordonki, mulinki, niteczki ach! kocham papierniczy :) sklep w którym tak pachnie... zeszytami, notesami karteczkami, kopertami blokami, kartonami a te ołóweczki... długopisiki... pióra! pióra... tak, pióra! naprawdę, można odlecieć :) ________________________ * to nie jest lokowanie produktu
  9. Delikatnie, lirycznie. Super tytuł :) Może usunęłabym drugie 'się' i zostawiła 'Słońce roziskrzyło i przygasło' oraz nieco może przeszkadzać w bliskości 'jest' 'Jej' ale może już marudzę :) Pozdrowienia :)
  10. Właśnie :) tak też lepiej
  11. Usunęłabym dwukropek (ale niekoniecznie :)) natomiast CODZIENNIE razem :) I zamieniłabym 'Musi być' na 'Chce być' , bo po co przymuszać przyjaciela :);)
  12. Fajnie, że usunęłaś to powtórzenie na końcu, teraz jest ok.
  13. @Konrad Koper dzięki
  14. skarlał z człowieka do wirusa oczy nie widzą uszy nie słyszą ręce nie czują tego mordercy już lepiej ujrzeć wściekłą nienawistną twarz usłyszeć bluźnierstwa i poczuć zacisk rąk na szyi... zaśmiać się zaśmiać wprost
  15. :) Dzięki. Pozdrawiam zatem nocnego (również:)) Czarka :)
  16. :D :D niezbadane są kierunki interpretacji ;)
  17. To prawda, że ludzie się zmieniają, więc trzeba im dać szansę. Wyznaję na ogół zasadę "do trzech razy sztuka" :) . Jeśli ją przekroczą, tzn. że ich deklaracje są raczej czcze. No, ale bywają wyjątki od zasad i tej zasady też się trzymam :) Co do źródła - człowiek czy miejsce- to nie byłabym taka radykalna. Człowiek bywa w miejscu a miejsce w człowieku. Zdrówka również Grzesiu
  18. I tym sposobem człowiek (tzn. kobieta ;)) ulega iluzjom... ;)
  19. Cha cha :)
  20. No tak, ludzie, inne istoty żywe (np. karaluchy ;) węże :) itd.) ale też nieożywione (np.jakieś dzikie chaszcze, stroma góra z której spadliśmy i połamalismy nogi), ale też miejsca gdzie nasze ciałka bardzo zachorowały i to miejsce źle się nam się kojarzy...). Czyli .... miejsca w ogólności jednak. Dzięki za serce Miło mi niezmiernie :) Zdrówka również :)
  21. @Tomasz Kucina :)
  22. @Tomasz Kucina :) Tomek, dziękuję
  23. Pozbyłabym się słowa 'intuicyjnie' brzmi nieco... intelektualnie:);) Ooo teraz doczytałam kmnt Duszki :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...