Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Bardzo mi się podoba oprócz ostatniego zdania - jakby nieco pompatyczne. 'Rozdaję serca' - ok. ale potem może jakoś inaczej? Pomysł na wiersz superancki a pierwszy wers powalający :);)
  2. Może porzucić drugie 'się' oraz trzecie 'i'? Ogólnie fajny wydźwięk
  3. Może ostatni wers : 'z żywej ziemi' ... (ale to tak sobie dygawuję) Ziemia chyba nie jest wiecznie żywa... :( poza tym dążąc za tytułem (b.fajnym) , to trzeba się z tej ziemi... oderwać :) Miało być: dywaguję :)
  4. Ha ha :) może miała takie konotacje ;) albo poprzednie wcielenia... ta Polka Angielka z kieleckiego :) Fakt, Angielki często nie grzeszą specjalną urodą ale ogrody mają śliczne :) Dzięki za serduszko
  5. To prawda. Trochę różne światy. Dzięki i również zdrówka
  6. Tak, lepiej nie zamrozić. Dzięki i również dobrego :)
  7. Nienudno :)
  8. Pięknie to opisałaś :) Dziękuję Super interpretacja :) No właśnie... czy ten produkt jest właściwy? ;) Dzięki, czasem coś nosi, nie wiadomo gdzie i dlaczego ;) Ha ha :) krowy i lwy :) Bardzo słusznie :) Pozdrawiam dzisiaj niezgryźliwa ;) I dzięki @ais :) dziękuję
  9. Pierwsza strofa bardzo oryginalna :) Ponieważ zmieniałeś 'za sobą ze sobą' (bardzo słusznie) został Ci przez przypadek błąd: 'ze razem'.
  10. wydziela pot oraz ekstrementy staram się nad tym panować płaczę i śmieję na przemian uff... chłodny umysł byle nie zamrozić całego człowieka jednak przeobrazić
  11. A za co się gniewać? :) Bardzo dziękuję :)
  12. widziałam u jednej z najbrzydszych kobiet jakie widziałam kiedykolwiek oprowadzała mnie pośród kwiatów i z każdym krokiem piękniała piękniała piękniała
  13. :) czyli...dla każdego coś świetnego :) (a niekoniecznie tego samego :)) Dzięki
  14. Ooo, kolega się chyba mocno napracował przy tym wierszu, wysmakowany :) I mądry! :)
  15. Fajne z tym białym krukiem :) Tytuł już tak mnie nie zafrapował. Słowo 'patent'... trochę zbyt technicznie, mniej lirycznie... Nie wiem, można by kombinować.. ' lot w dlugowieczność' lub jakoś inaczej . Zdolna jesteś do takich słowo obrazowych miniatur :)
  16. Żądania, żądania, żądania... A co Ty masz do zaoferowania?
  17. Tytuł wg mnie jest bardzo dobry. Natomiast wadzi mi podwójne 'wyjść'. To drugie można by jakoś przeredagować.
  18. iwonaroma

    Martwy sezon

    Ciężka robota :(
  19. @Jan Paweł D. (Krakelura) :) dzięki
  20. Super tytuł a potem też jest ładnie.
  21. "lot jest zuchwały" i niech tak pozostanie. Zuchy nie boją się magów :);) gotowe ponownie odlecieć.
  22. Jaka przewrotność, osoba pozytywna może okazać się szkodliwą i odwrotnie ;)
  23. @lich_o dzięki ;)
  24. :) palenie mostu jest bardzo dobre jak się np. przechodzi z wychodka do pałacu :) ;) Cieszę się, że umyłaś okna :) (albo Ci umyto, w sumie to wszystko jedno, liczy się dobre widzenie :)) Zdrówka i dzięki za serce :D nieraz trzeba trzymać nerwy na wodzy :) zwłaszcza jak się towarzystwo rozbisurmaniło :);)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...