Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ;) nie ma nic lepszego od samoświadomości :) Dzięki :) odwzajemniam pozdrowienia
  2. a ja kropeczką on wie wszystko a ja prawie nic on trwa wiecznie a ja zaraz zniknę w nim (a ty?)
  3. ;) no nie wiem nie wiem ;) ci zamrożeni muszą się odmrozić i co potem? może to wykorzystają a może zaprzepaszczą... no to już zależy od nich. Nie ma co za bardzo polegać na warunkach zewnętrznych bo wprawdzie mogą sprzyjać ale też mogą przeszkadzać. Zdrówka i dzięki
  4. Facet nosi i ubiera spodnie - i, oczywiście, powinien mieć jaja ;)
  5. @ais :) dzięki @lich_o ;)
  6. Tak, są osobowości, które dla władzy zrobią wszystko. Sulejman zabił swego najdroższego przyjaciela a także własnego syna! bo w pewnym momencie uznał, że mogą stanowić dla niego zagrożenie... Ale to nie tylko Turcja, wiadomo. Żaden kraj nie jest wolny od takich ludzi, historia to pokazuje.
  7. Że się też wtrącę Marku. Mam takie wrażenie, że organizacje narodowe chętnie wtrącają się w pomniejsze sprawy. Natomiast jak konflikt jest naprawdę poważny- umywają ręce (np. Rwanda). To się też przekłada nawet na zwykłe kontakty sąsiedzkie. Ludzie wściubiają nos z kim sąsiadka śpi, ale jak już się krew leje i noże latają to siedzą cicho ze strachu. No, któryś tam zadzwoni po policję i tyle.
  8. Ciekawie to przedstawione choć słowo 'ciekawie' jest właściwie niestosowne. Strasznie żal mi dzieci, które to wszystko muszą znosić. Nie tylko oczywiście w tej kwestii.
  9. Właśnie. Szkoda, że tak się to zaprzepaszcza. Dzięki za serce Dzięki @miauczenie owies dziękuję
  10. piękni ludzie wśród oszałamiającej przyrody z przebogatą kulturą i tacy w wojnie popierdoleni
  11. :) Prawda Zdrówka również
  12. Dzięki za objaśnienia. Dobrze, że lubisz mnie za przekorę a nie wytykasz, że jestem przecherą :)
  13. W cyklu życiowym ;) Dzięki
  14. Tak podejrzewałam, że mogą być też przyczyny z tytułu formy (na której prawie się nie znam...:( ale rozumiem, że poeta chciał też podkreślić męskość. Również zdrówka :)
  15. @gałąź :) dzięki @Pan Ropuch :) kłaniam się :)
  16. iwonaroma

    (krople po szybach)

    @a...a :)
  17. Wiesz, że bardzo lubię Twoje wiersze :) Wyrzuciłabym 'ja' z pierwszej strofy. Wg mnie trochę się kłóci z następującym 'jak' oraz 'i'. Ale może marudzę? :) Poza tym supercymes. Tytuł - już zapowiada ... Pozdrówka
  18. Bardzo podoba mi się pierwsza strofa. W drugiej złagodziłabym "nienawidzę' na 'nie lubię' ? 'tęsknię' na końcu prosto i ładnie.
  19. tylko poczekaj
  20. iwonaroma

    (krople po szybach)

    krople po szybach świeca rozjaśnia wnętrze i łzy na twarzy
  21. A zima Twoja ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...