Skocz do zawartości
Alicja_Wysocka

Nie mógłbyś?

Recommended Posts

 • Autor
 • Widziałam jak wczoraj deszcz
  Czule całował maki,
  Aż płatki się potuliły
  W omdlałym wstydzie jakimś.

  Tak mi się wydawało,
  Że zaraz zemrą z pieszczoty
  Lecz każdy z nich się rozwił
  Jak roskraśniony motyl.

  Aż po tajemnic żądze
  Się rozśmieliłam grzesznie,
  Pragnęłam zostać makiem
  Gdybyś to ty... był deszczem.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  A jednak ktoś jeszcze potrafi upichcić smaczny erotyk. Gratuluję. Ładne rymy.
  Mam jedno 'ale' - "Się rozśmieliłam" to jest trudno przeczytać, za dużo miękkich spółgłosek obok siebie, nie lepiej "rozśmieliłam się"?

  Udostępnij ten post


  Link to postu

  No, tom zaczął wertować w Twoich utworach Alu, czy coś się nada do piosenek moich. Zaczynam od początku, od tego wiersza. Bardzo ładny :-)

  Pozdrawiam

  Don

   

  Udostępnij ten post


  Link to postu

  Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

  Utwórz konto

  Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

  Zarejestruj nowe konto

  Zaloguj się

  Posiadasz własne konto? Użyj go!

  Zaloguj się


  • Ostatnie komentarze

   • wyłażą ponad wierzch mają drgawki wsciekłości lubią kraść pierwszy dech i rozrywać  kości   czas zalać robaka ciemną juchą strachem porusz grdyką i cześć nie dziel się zapachem   smród gnoju pozostaw na stromych skałach gór zmierzchołaków postać jawi się tu bez skór   gotuj do walki się kotły nad ogniem lśnią waruje dzikie psie i gryzie łapę swą   łakniecie razem zła dadzą i tobie zmierzch wtedy bierz futro lwa idź spać po czasu kres   Justyna Adanczewska
   • Nie gadaj, aby gadać. Antysemityzmem! A to się wysilił. Moi Rodzice działali w lwowskim Zgrupowaniu "Żegota" AK, a ten własną niewiedzę zamiaukuje mi teraz "antysemityzmem". Mam oczka i skojarzenia plus pewne wykształcenie. Nic nie poradzę, że mi się też kojarzysz i z "Pomarańczarką" Pana Gierymskiego, dla którego Żydzi byli ulubionymi modelami ["Święto Trąbek"]... Jak tak się odżegnujesz od wyglądu starozakonnej matrony, to w takim razie przypatrz się tej postaci https://pl.wikipedia.org/wiki/Kastrat#/media/File:Carlo_Broschi.jpg a następnie porównaj ją ze swoim zdjątkiem ;)  
   • Witaj Nawet nie wiesz ze juz jest odwrucaona karta  tylko spojzyj na stol do podawania . Zdrowia zycze Czas na nowe rozdanie:)
   •   Cześć betko, wiersz trochę "nakazowy". ale ciekawa ta "tafla" - kojarzy się z poziomem, czyli równością. Choć może i chodzić o lustro, ale mnie przywodzi na myśl taflę zamarzniętego jeziora. Odmienne stany skupienia, trochę też świadomości. Zaczarowały mnie wersy: Smutne nieco.  P.S. "pocić się" w zimnie? - zastanawiające. Pozdrawiam. J. 
  • Ostatnio dodane

  ×