Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

kobiecość


Rekomendowane odpowiedzi

wołało ją echo
nie znała dźwięków
snu
przebudzeń
zmierzchów i brzasków
tańczyła w rosie
nogi bose
po kolana w marzeniach
mokre
spadły naszyjniki
odkryły dekolt
włosy długie
drażniły piersi odkryte
suknia spłynęła jedwabiem modrym
nocy
oczy rozświetlone poświatą
księżyca
spierznięte usta
o życie wołały
wodospady zdarzeń
zagłuszyły
kobiecość

[sub]Tekst był edytowany przez Iris_IK dnia 08-08-2004 13:29.[/sub]
[sub]Tekst był edytowany przez Iris_IK dnia 08-08-2004 13:37.[/sub]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Język poetycki winien być na tyle uniwersalny, by łączyła Autora i Odbiorcę.
Komentarz odautorski jest zdumiewający.

Co do wiersza - nic nie jest w stanie zagłuszyć prawdziwej kobiecości (oprócz kobiety). Chyba tylko na potrzeby wiersza.

Nie podoba mi się tekst. Jedynie właśnie "wodospady zdarzeń" (ale samodzielnie)

Czaruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Czarusiu!

Ot i co powiem:
małoś Pan jeszcze bywał w świecie i małoś w świecie widział, skoro uważasz Pan:
"Co do wiersza - nic nie jest w stanie zagłuszyć prawdziwej kobiecości (oprócz kobiety). Chyba tylko na potrzeby wiersza. "

Wiersz może się nie podobać.Czytelnik ma prawo nie zgadzać się z autorem.Odnalezienie negatywnej opinii pod wierszem jest milsze, niż całkowity brak komentarza. Natomiast krytyka powinna być konkretna . Marek Paprocki zacytował wiersz, a potem napisał,że coś mu się nie zgadza.

Następnym też się nie zgadzało.

Wybaczy więc Pan komentarz odautorski!!!

Natomiast na konkretne uwagi reaguję ...choć może nie tak , jak oczekuje krytyka -:)

Pozdrawiam
I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Hiala Oj od razu kompleksy, kompleksy to jedno, a panie też odtrącają i to często, w dodatku często zakompleksionych i to z jakiego powodu? Odtrącenia właśnie... 
    • @Duch7millenium   Nic a nic nie mają: na tym portalu to w dziewięćdziesięciu procentach - to emerytowane - nauczycielki i nauczyciele - nic a nic nie umieją i w głowie im palma odbiła, a przecież mogą wstąpić do tak zwanej Solidarności, zamiast: zajmować się wychowywaniem Nowego Pokolenia, które już dawno jest na swoim, jak zwykle: pasożyci... Ręce opadają...   Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 
    • @Hiala Papierosy palę, a tam wiesz kilkanaście godzin lotu bez fajki :// @befana_di_campi o, o, coś w ten deseń... i pragnę zauważyć, że my tutaj też robimy takie wyświetlenia :) @Marek.zak1 Wiesz ja nawet chciałem napisać do szejka w tej sprawie. No naprawdę list, że kupił u nas jakiś klub, albo trzy i przysłał trochę petrodolarów. Prośba taka. No ale wiesz, mam jakiś pomysł, a potem z niego rezygnuję. U mnie to raczej są kategorie pisarskie bardziej niż faktycznych działań. Również pozdrawiam...
    • poznaj mnie Jestem z Tobą tu i teraz Poznam Cię, bo czuję dobroć w Twoim sercu Będąc bliżej Ciebie, czuję się lepiej Uśmiech na Twojej twarzy jest oczywisty Ten dzień będzie szczęśliwy, bo jesteśmy razem Dam dobroć i dam swoją miłość Kiedy ludzie są mili, świat staje się lepszym miejscem Dobro to też jest miłość Poznajemy siebie nawzajem i dobra, które w nas płyną                                                                                         Lovej . 2024-09-13                        Inspiracje . Czy dowiadywanie się o sobie nawzajem różnych rzeczy . Czy to jest dobrze, czy raczej jest złem?
    • @violetta burza się dopiera zaczęła
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...