Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ty w dzwonek! Juz po ptakach...


Rekomendowane odpowiedzi


-CYKASZ SIĘ?
-NIEEEE.ALE CSIIIII.
-DOBRA JA TEZ NIE.
-OOOYCHOOO!
-ZRESZTĄ WIESZ, ŻADEN WSTYD SIĘ BAĆ, TAK TO NATURALNA REAKCJA JEST NA NIETYPOWĄ SYTUACJĘ, NA BARDZO NIETYPOWĄ SYTUACJĘ TAK, TAK. NO WIESZ,
SMOK ZIEJE OGNIEM I ....ZNOWU ZIEJE. NIE ZNACZY, ŻE ZARAZ CYKOR JAK TROCHĘ STRACHm, NO NIE? BO WIESZ, ŻE CYKOREM NIE JESTEM, TO WIESZ.

-UUUUUUUUUUU SHREK!!!! WYMSKŁO CI SIĘ? STARY, TY UPRZEDZAJ ZANIM
POPUŚCISZ.JA SIĘ TU CIESZĘ GÓRSKIM POWIETRZEM!
-WIERZ MI OŚLE GDYBYM TO BYŁ JA, TO BYŚ JUŻ NIE ŻYŁ. TO ZAPACH SIARKI. CHYBA ZBLIŻAMY SIĘ DO CELU.
-TAAA...SIARKA NIE WIESZ CZASEM... SIARKĄ MI TU OCZU NIE MYDLIJ!! WIEM CO POCZUŁEM, SIARKA PRZY TYM TO PERFUMA!!

-TROCHĘ TO ZANIEDBANE, ALE ZA TO JAKA DZIELNICA. HE HE HE. YYYY
SHREK, YYYYYY PAMIĘTASZ JAK MÓWIŁEŚ, NO, ŻE OGRY MAJĄ WARSTWY?
-A CO?
-BO WIEDZISZ, HYHY, JEST TAKA SPRAWA, YHHHH. OSŁY WARSTW NIE MAJĄ, MY NASZE LĘKI NOSIMY JAK ODZIEŻ WIERZCHNIĄ...
-ZARAZ, ZARAZ OSŁY NIE MAJA ODIEŻY.
-TY NIE BADŹ TAKI MĄDRY!
-TO MI TERAZ MOWISZ ŻE MASZ LĘK WYSOKOŚCI?!
-NIE ALE ODCZUWAM DYSKOMFORT NA MYŚL O STARYM MOŚCIE NAD PRZEPAŚCIĄ PEŁNĄ LAWY.

wiem, ze to nie wiersz, ale to sa moim zdaniem najlepsze (albo przynajmniej jedne z najlepszych) textow ze "Shreka" a ze tak teraz na czasie jest, to pozwolilam sobie je tutaj zamiescic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak mi sie jakos wydawalo ze to miejsce raczej na wiersze anizeli na cytaty z ulubionych filmow.
kiedys rozwinela sie pewna dyskusja na bardzo malo ambitnym portalu onet.pl (ale nie mi tu oceniac portale...), na temat cytatow filmowych, moze wiec takie forum byloby lepszym miejscem na zwierzanie sie z wrazen filmowych...
mimo wszystko pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...