Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wiersze o miłości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Przerzuciłem się na 'króle' od kiedy tu jestem, to raz. Sezon na mandarynki się kończy, to dwa. Po trzecie, mnie też się bita śmietana ostatnio kojarzy (nie mówię, że to źle). No i po czwarte, chłopa masz pod bokiem, a mnie wołasz?!
[tu pojawia się wyzywające spojrzenie]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Przerzuciłem się na 'króle' od kiedy tu jestem, to raz. Sezon na mandarynki się kończy, to dwa. Po trzecie, mnie też się bita śmietana ostatnio kojarzy (nie mówię, że to źle). No i po czwarte, chłopa masz pod bokiem, a mnie wołasz?!
[tu pojawia się wyzywające spojrzenie]
chłop wrócił z pracy i już mam co chcę:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mało nas - niewiele ponad tuzin może mendel a do kopy daleko
po doświadczeniach z lat ubiegłych gdzie było ponad 350 wierszy (jeden uczestnik wklejał kilka wierszy) będzie wprowadzona zasada 1 uczestnik wkleja 1 wiersz gdyż i tak jeden najlepszy wygrywa
wysokość nagrody bez zmian 100 zł
czekam na chętnych

pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawsze na tak. Co więcej - jeżeli znajdzie się ciekawy pomysł - o ile sponsorzy, czyli Wy, wyrazicie zgodę - jest pewna pula pieniędzy, około 1 tysiąca zł do rozdania z ostatniej zbiórki. Przyznaję się bez bicia, ja nie mam czasu kiedy dobrze obejrzeć wiadomości. Jeżeli znajdzie się ciekawy pomysł, ciekawe jury i ciekawe nagrody, to przeleję tą kasę na wskazane miejsce. Także pomyślcie nad czymś interesującym, zorganizujcie się i dajcie znać. Pieniądze czekają na koncie i w każdej chwili mogę je przelać z powrotem do ofiarodawców lub przeznaczyć na jakieś konkursu bądź konkurs. Najszybszy ze mną kontakt to e-mail: [email protected] w tytule "Konkurs, nagrody, poezja.org" lub tu na forum dajcie konkretny temat.

Serdecznie pozdrawiam

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ps. właśnie ktoś mi przypomniał, że miałem to zrobić dawno temu. Więc przyznaję się - wyleciało mi z główki. Tak czy owak, tych pieniędzy nie chcę dla siebie, a nawet - żeby nie było oskarżeń mogę oddać z procentem i - z miłą chęcią - dorzucić coś od siebie:).

Myślę jednak, że Sponsorzy poezja.org nie będą mieli sprzeciwu, gdy te pieniądze trafią w ręce - powiedzmy - przewodniczącego Jury, który będzie wiedział - i przede wszystkim ogłosi konkretnie - co z nimi zrobić. :)

a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, czy koniecznie trzeba oceniać zestaw? można, ale chyba lepiej wybrać jeden, najlepszy wiersz. raczej nie dobijemy do dwóch setek tekstów, ale trzeba mieć w czym przebierać, stąd też jestem za dwoma tekstami ocenianymi oddzielnie:)

i jak najbardziej - nowe wiersze, taka dżentelmeńska umowa, bo niby jak to sprawdzić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...