Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Najnowszy testament


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Franiu, wybacz, że tak Ci w słowo wejdę, bo i mnie lojalność jajników nie obca, ale się Autor broni klamerkami, cytat, czyli przysposobił na użytek, dlatego jako katoliczka i kobitka nie czuję się urażona.
Nie zdradza swojego stosunku do tego stwierdzenia - i dobrze, jeszcze se chOp pożyje ;)
^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ten nawias mnie rozbroił ;) (no, może troszkę) :P, tak naprawdę zawsze miałem pociągi w stronę, trochę prozaizacji poezji, dlatego zawsze zarzucali mi lekkie przegadanie, niemniej konsekwentnie uważam że poezja to nie sam "ekstrakt liryczny"( sory ;) musiałem wrzucić odniesienie do Miłosza, jak już chyba zdążono zauważyć mojego guru w pewnym sensie) tak więc treść nawiasu mnie nie dziwi.
Pozdrawiam trąbowo R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Cieszę się że odczułaś płynność tekstu, nad tym chyba najmocniej pracowałem, jak zawsze pracuje się przy dłuższych tekstach. Co do Ewy i całej pointy, to nie ma to wydźwięku mocno mizoginicznego. Dlatego pozwoliłem sobie na tego typu zakończenie że jest to użyte w konwencji Biblijnych motywów, i to na samym końcu, więc czytelnik płci pięknej nie powinien być według mnie tak wstrząśnięty, czy zniesmaczony, rozumiejąc że mizoginizm to niekoniecznie to co chciał osiągnąć autor. :).
Pozdrawiam R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...