Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wiersz krótki


Rekomendowane odpowiedzi

ja się tylko pocieszam tym, że też czasem mam wrażenie, że czytam coś, co wydaje mi się słabe, a jest odwrotnie
Dlatego - ośmielam się mimo wszystko widzieć wierszyk trochę inaczej, nie neguje jednak Twojej lektury. I dzięki - przy następnym tworzeniu będę pamiętał

No nie przesadzaj z tą poprawnością przy odpowiedziach ; )
Skoro wszystko jest względne ( bo jest ) a ty widzisz inaczej niż ja ( masz prawo a może nawet rację ) - to o czym będziesz pamiętał przy następnym tworzeniu... ? ; ))

P.S.
Zasługujesz na to, by poprzeczkę ustawiać ci wysoko. Łatwa pochwała to lekceważenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Przecież sam piszesz tylko teksty fabularne. Nigdy nie poruszyłeś czegoś "od środka",
nie pokazałeś jak coś przeżywasz. Hm, a może ty kukuł (samiec kukły) jesteś? :)
A może się mylę? Pochwal się nam, pokaż jak wygląda ta Twoja prawda w prawdzie.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjo - dziękuje

Lecterze - sam wiesz, jak to wygląda z własnymi tekstami, one inaczej wyglądają teraz, a inaczej będą wyglądały za 5 lat. Co do "taniości pochwał", to tutaj mam uczucia względne, bo często (a teraz to już hurtowo wręcz) sam daje po jednym, dwóch zdaniach. Z jednej strony szkoda, bo zawsze coś wnieść można, ale z drugiej to jakiś znak, a to chyba też ważne.
Co do poprzeczki, to z przyjemnością, zresztą może nadejdzie czas na poważną konfrontacje z rzeczywistością :)

Dzięki.

Boskie - nie zadajemy się z Czarnym T., bo szkoda czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...