Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wiktor bukowski


Wiktor_Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To mi się kojarzy ze snobizmem. Otóż, panie Bukowski, tu raczej nie ma podobnych osób. Tu raczej są zwykli ludzie.

Konsumenci:

[url]www.pcserwis.org/todzia/img/twarog_txt.jpg[/url]
takich serów,

oraz (nierzadko?):

[url]www.jabole.net/otwarty_img/jabol1.jpg[/url]
takiego wina.

A tak w ogóle - o co dziecince chodzi? Coś nie tak poszło? Może na kolanka wezmę, rączki wycałuję. Nie martw się Pan, ja taki całkiem zgrabny i przystojny... ;D

Pozdrawiam tolerancyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Święte słowa. Nic tak nie leczy chorób psychicznych (w szczególności kompleksów), jak kobieta (względnie mężczyzna). Wiem doskonale na własnym przykładzie. Jejmość Rachela - jak widzę - wie o tym również :D :D :D

A to, co tu widzimy, to przecie oczywisty dowód kompleksu niższości, często - jak zauważyłem - objawiającego się megalomanią i nieodpartą potrzebą zamanifestowania innym swojego poglądu. Szkoda tylko, że w tym konkretnym przypadku realizjcja rzeczonej potrzeby prowadzi nieuchronnie do wniosku, że kompleks imci Bukowskiego jest całkowicie "uzasadniony" :p

Pozdrawiam,
Drax :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Święte słowa. Nic tak nie leczy chorób psychicznych (w szczególności kompleksów), jak kobieta (względnie mężczyzna). Wiem doskonale na własnym przykładzie. Jejmość Rachela - jak widzę - wie o tym również :D :D :D

a i owszem - pewnie, że wie. z wiarygodnych źródeł :P


skoro już mamy tę promocję, a pan B. skorzystać nie chce, to może mnie się chociaż dostanie w ramach małej zamiany miejsc? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocje w Polsce robi się w następujący sposób : jeżeli coś ma wartość np. 100 zł , dopisuje się nad ceną j/w kwotę zwiększoną o połowę 150 następnie przekreślając co dopisano - pomyślcie tedy - o kosztowało 150 a kosztuje sto, wynosimy pod niebiosa imię twoje och wartości , pokój światu

gdzie więc przekreślić ;P alibo i kogo, powiedział brat mój człowieczy Markjeting

co do kobiet analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...