Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

inwazja


Rekomendowane odpowiedzi

"do Jacka jeszcze - szkoda Wrotyczu, że nie wiesz. myślałam, żeś Poeta spostrzegawczy ;P "

dzie wuszka

dobrze myślałaś, jestem...albo inaczej, staram się;
ale cóż - czasami patrzę inaczej i czasami - widzę co innego...
może wyraziłem się nazbyt dosadnie, ale te "obrażone" na całym świecie kobiety stoją w takiej sprzeczności z przesłaniem wiersza, że niejako wszedłem w kontekst insynuacji, bo nie zdzierżyłem...za spontaniczność siebie nie ganię, bo każda akcja rodzi reakcję, taki już jest porządek rzeczy; i czasami największy dystans nie pomaga i można się po ludzku zirytować, po prostu -
pozdrawiam! :) J.S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



i tak trzymaj;
identyfikowanie się z podpaskami to oczywisty absurd;
to jak identyfikowanie się z polo, krawatem czy zegarkiem, a niechby i z viagrą...podpaska ma tu kontekst i nie ma to nic a nic wspólnego z płcią, kobietami, fizjologią, ale dużo z aksjologią, z postulowanym "komfortem";
dziękuję za stanowisko - współbrzmi z moimi intencjami; a prawidłowe odczytanie intencji to początek wszelkiej analizy interpretacyjnej;
:) J.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba Izba.;
ślepe naśladowanie cudzej obyczajowości nie jest dobrym sposobem zachowania tożsamości;
moja córka urodziła się w kapuście gdzie ją upuścił grudniowy bocian, nie inaczej! :)
i zgadzam się postulowaną tematyką: wiosna, kwiatki, miłość, ale - najpierw trzeba coś zrobić z tym, co zasłania i gubi kwiatki, miłość i wiosnę;
a wolności myślenia trzeba strzec - zwłaszcza na takim portalu!
pozdrawiam! :)J.S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



i tak trzymaj;
identyfikowanie się z podpaskami to oczywisty absurd;
to jak identyfikowanie się z polo, krawatem czy zegarkiem, a niechby i z viagrą...podpaska ma tu kontekst i nie ma to nic a nic wspólnego z płcią, kobietami, fizjologią, ale dużo z aksjologią, z postulowanym "komfortem";
dziękuję za stanowisko - współbrzmi z moimi intencjami; a prawidłowe odczytanie intencji to początek wszelkiej analizy interpretacyjnej;
:) J.S


och ach ech :)))))
a na początku chciałam dać tylko jednozdaniowy komentarz
miał brzmieć: czy ktoś zauważył, że to wiersz o zabijaniu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och ach ech :)))))
a na początku chciałam dać tylko jednozdaniowy komentarz
miał brzmieć: czy ktoś zauważył, że to wiersz o zabijaniu ? --------------------------------------------------------------------------------

Dnia: 2008-04-17 09:22:25, napisał(a): myślątko
Komentarzy: 440

pl.youtube.com/watch?v=nUDIoN-_Hxs

?
J.S
!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...