Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Hmm...raki, niby tak; trochę przestawiłam "niewiarę" - do poprzedniego wersa.

A że całość egzystencjonalna? Wszystko, co życiowe, nadaje się do przemyślenia osobistego. Iluż tu jest wierszy na wskrośl egzystencjonalnych, tylko poruszają bardziej banalny problem i "ach, och"...

Dziękuję za obecność i komentarz.
Serdecznie pozdrawiam
-teresa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Mnie także.. myśl.. podoba się bardzo.   @Stracony ... to tylko niezobowiązująca sugestia, spróbowałam bardziej w pionie. Jest jeden przecinek, brakuje go przed.. "że".. może w ogóle bez interpunkcji (?)   ile musi przejść  poeta aby zrozumieć że życie nie pisze się  przez samo „ż”   /ale/ prozą.             ..... a gdyby za.. "ale".. zapisać.. lecz.. (?)   Serdecznie pozdrawiam.  
    • ,, Do Ciebie, Boże, wzoszę        moje oczy,, Ps. 123    jestem żyję w zachwycie    nie w szóstym wymiarze  na ziemi  to moja droga przez Maryję  do Ciebie Panie  innej nie ma    podziwiam piękno stworzenia    dając siebie  zaprowadzi  do wrót jakie Obiecałeś  trud i pokora są kluczem  do sięgnięcia wyżyn  bycia człowiekiem    Daj taką wiarę  abym w sobie i każdym  człowieku widział Ciebie   7.2024 andrew Myśli z pielgrzymki ok. 423 km Zostało  ok.60 km Dziś o 15.00 przywitamy  Panią Jasnogórską.Naszą mszę  można oglądnąć w wiadomej TV o 18.30 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - dziękuje za tak wnikliwy komentarz - a z tą starością                zgadzam się -                                                    Miłej niedzieli ci życzę. Witam - zgadzam się z tym co napisałaś - dziękuje -                                                                                               Pzdr. serdecznie. Witaj - dziękuje za miłe słowo pod wierszem -                                                                                   Pzdr.                                                                                       @Nata_Kruk - pięknie dziękuje za polubienie - 
    • @Ilona Rutkowska ... prawie mi myśli z głowy wyjęłaś... :)   @E.T. ... ... tytuł bardzo pasuje do takiej treści. Świetny i... smutny  wers... "już nawet nie przeszkadzam".. dobra puenta, a ponad nią... "niewidzialna"... kobieta, która 'mówi' o braku... Zostawiam zasłużony punkcik. Pozdrawiam.
    • @E.T. ... "Czerń i biel"... i ważny fragmencik... "okradamy rzeczywistość na rzecz ja i ty"...  oraz... "my zamienia się w pragnienie odczuwane po koniuszki"... dla mnie, lepiej - palców - bo, czy wargi mają koniuszki, opuszki... to jedyne miejsce, które mnie wystopowało na "nie", ale ogólnie podoba się. Pozdrawiam. 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...