Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

z niespełnionych /1/


Miłka Maj

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że szykuje się kolejna seria ;)

podmiot liryczny wobec drugiej, z pewnością bliskiej mu osoby zachowuje się dobrze,
przyzwoicie, jak na przyjaciela przystało. kiedy jednak tylko zmienia otoczenie,
zmienia także poniekąd swoją osobowość. pragnie wonczas odosobnienia. hmmm może
nie chodzi tu konkretnie o przyjaciela, a postawę podmiotu lirycznego wobec osób,
które są w potrzebie. i widzisz ? trzeba było tak lakonicznie /co nie znaczy, że źle, acz trudniej
rozszyfrować/ ;) ? generalnie jak zwykle u Ciebie bardzo ładne przerzutnie ; zwięźle, co daje
ogromne pole do interpretacji. trudno nie poznać Twojego stylu. plusuję z przyjemnością :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dziwne wrażenie, że ten wiersz jest jeszcze "niespełniony". może w całym cyklu dopełni się? może ja doczytam się? jedno jest pewne - cała Miłka. kilkanaście słów zmusza do myślenia (podkreślam celowo, żeby nie było wątpliwości - Twoje wiersze staram się odbierać nie tylko intuicyjnie i emocjonalnie; to byłaby droga na skróty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



co to tego nie mam wątpliwości - akceptuję, biorę i ufuf;)


ale tutaj - ostanę przy swoim - właśnie o owo zaprzeczenie samo w sobie chodzi najbardziej i jeszcze większe spotęgowanie i tak już istniejącej nomen omen

wilk syty i owca cała?
buziaki/MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...