Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Aniele na moje pokuszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




M Krzywak-wyjaśnij co masz na myśli,bo ja nie kumam.

Lilianno jak Ci się podoba Twój wiersz w moim wykonaniu?
Pozdrawiam milutko

Kaju, to, że nie "kumasz" obserwuje już od jakiegoś czasu. Ale co niby ja mam na to poradzić?
To, że wam się wasze wypociny podobają to nie mój problem.

No nie kumam MKrzywak?
jak możesz to wytłumacz mi,jak taki pojętny jesteś!
a co do wypocin,to z nikim się nie pocę,jedynie sama lub z mężem.
Sądzę,że dziwnie reagujesz,albo coś Tobie chodzi po główce:)

To ,że mi się podobają Lilianny Sonety to przyznaję,nie wszystkie,ale większość tak
i nie ukrywam tego.Są wiersze i jeszcze innych poetów.
Twój mi się chyba tylko 1en podobał,co dlamnie był sensowny.
Myślę,że stważasz coś,co niema miejsca.

Lilianno sorry,że tutaj,ale jestem,taka jestem.
Nie lubię niedomuwień
Pozdrawiam milutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kaju, to, że nie "kumasz" obserwuje już od jakiegoś czasu. Ale co niby ja mam na to poradzić?
To, że wam się wasze wypociny podobają to nie mój problem.

No nie kumam MKrzywak?
jak możesz to wytłumacz mi,jak taki pojętny jesteś!
a co do wypocin,to z nikim się nie pocę,jedynie sama lub z mężem.
Sądzę,że dziwnie reagujesz,albo coś Tobie chodzi po główce:)

To ,że mi się podobają Lilianny Sonety to przyznaję,nie wszystkie,ale większość tak
i nie ukrywam tego.Są wiersze i jeszcze innych poetów.
Twój mi się chyba tylko 1en podobał,co dlamnie był sensowny.
Myślę,że stważasz coś,co niema miejsca.

Lilianno sorry,że tutaj,ale jestem,taka jestem.
Nie lubię niedomuwień
Pozdrawiam milutko

Po pierwsze- to gdzie i z kim się pocisz, to mnie nie interesuje to jest forum poetyckie, a nie coś tam innego.
Po drugie - a mi się (piękne to "misie" :) grafomaństwo tego pokroju nie podoba i mam takie samo prawo wyrazić się na ten temat jak każdy inny członek (tylko bez skojarzeń - ZNOWU) tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



jeśli jeszcze raz dojrzę, że poza moim zasięgiem wzroku, ktoś wmawia komuś coś, poproszę admina o wykaz ip, zobaczymy koniu, kto rży jak rżeń, na rożnie.ostrzegam.albo bAN.

Przepraszam Lilianno za OT w twoim temacie, ale takiego bzdurnego ataku bez echa nie mogę zostawić.
Drogi koleżko na początku czytaj co piszesz, bo pisanie nielogiczne, górnolotne poety z ciebie nie czyni. Wmawiać można poza zasięgiem słuchu, a nie wzroku i nigdy nie dojrzy się czegoś co jest po za jego zasięgiem. Mój komentarz miał wyrazić tylko podziw dla dzieła autora (bo Lilianna to pan, nie wiem czy wiesz) temu nazwałem go Panem Poetą i będę to robił kiedy mi się żywnie spodoba i pod czyim kolwiek adresem gdy uznam to za stosowne. Nie znam ciebie, nie wiem kim jesteś. Masz tylko 5 dni stażu na forum i myślisz, że wszystko dzieje się w koło ciebie? Napisz wpierw dzieciaku jakiś wiersz (bo haiku jajak do nich nie należy), potem się pień (chociaż do końca nie wiem o co tobie chodzi, chyba o ten twój bzdurny nick). Każdego kto to czyta, proszę bardzo by uważał na tego trola, bo takie osoby na niejednym forum atmosferę popsuły. Otrząśnij się wodoroście (boś taki młody i zielony na forum, 5 dni i takie bzdury piszesz, nadal nie mogę w to uwierzyć) i nie strasz bo się ... wiesz co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



jeśli jeszcze raz dojrzę, że poza moim zasięgiem wzroku, ktoś wmawia komuś coś, poproszę admina o wykaz ip, zobaczymy koniu, kto rży jak rżeń, na rożnie.ostrzegam.albo bAN.

Przepraszam Lilianno za OT w twoim temacie, ale takiego bzdurnego ataku bez echa nie mogę zostawić.
Drogi koleżko na początku czytaj co piszesz, bo pisanie nielogiczne, górnolotne poety z ciebie nie czyni. Wmawiać można poza zasięgiem słuchu, a nie wzroku i nigdy nie dojrzy się czegoś co jest po za jego zasięgiem. Mój komentarz miał wyrazić tylko podziw dla dzieła autora (bo Lilianna to pan, nie wiem czy wiesz) temu nazwałem go Panem Poetą i będę to robił kiedy mi się żywnie spodoba i pod czyim kolwiek adresem gdy uznam to za stosowne. Nie znam ciebie, nie wiem kim jesteś. Masz tylko 5 dni stażu na forum i myślisz, że wszystko dzieje się w koło ciebie? Napisz wpierw dzieciaku jakiś wiersz (bo haiku jajak do nich nie należy), potem się pień (chociaż do końca nie wiem o co tobie chodzi, chyba o ten twój bzdurny nick). Każdego kto to czyta, proszę bardzo by uważał na tego trola, bo takie osoby na niejednym forum atmosferę popsuły. Otrząśnij się wodoroście (boś taki młody i zielony na forum, 5 dni i takie bzdury piszesz, nadal nie mogę w to uwierzyć) i nie strasz bo się ... wiesz co.



nooo, to proszę jeszcze sprawdzić sobie hasełko Pan poeta(przewróć pan stronę dalej na poezja współczensa), nie jestem tu pięc dni, a 5 miesięcy, pisałem pod nickiem pan poeta, niestety, końiem pan jesteś, czy z natury?


a wierszy nie piszę, bo są zawartościowe, na to forum ,pzodt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



jeśli jeszcze raz dojrzę, że poza moim zasięgiem wzroku, ktoś wmawia komuś coś, poproszę admina o wykaz ip, zobaczymy koniu, kto rży jak rżeń, na rożnie.ostrzegam.albo bAN.

Hm, szkoda, że szanowny "pan poeta" zapomniał, jak to mnie porównywał do Lilianny (że to niby ja) - więc w imię uczciwości i honoru proponuje o zgłoszenie bana dla samego siebie, a potem myśleć o innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



jeśli jeszcze raz dojrzę, że poza moim zasięgiem wzroku, ktoś wmawia komuś coś, poproszę admina o wykaz ip, zobaczymy koniu, kto rży jak rżeń, na rożnie.ostrzegam.albo bAN.

Hm, szkoda, że szanowny "pan poeta" zapomniał, jak to mnie porównywał do Lilianny (że to niby ja) - więc w imię uczciwości i honoru proponuje o zgłoszenie bana dla samego siebie, a potem myśleć o innych.

taa, ale pod względem (wy?)tff...órczości, a nie osobowości.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...