Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Logowanie


Pancolek

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą udało mi się zalogować za jakimś 30-40 razem ;)) Jeśli ktokolwiek z Was nadzieje się na ten problem i wyskoczy mu, że 'nie ma uprawnień', niech próbuje parę razy, to może się uda! Sorki za zaśmiecanie, ale może komuś się przyda moje traumatyczne przeżycie!
Wielgachnego uśmiechu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nim się zalogowałeś, nacisnąłeś na odnośnik do któregoś z wierszy. Kiedy wchodzi się na ten serwer, na stronie głównej są łącza do ostatnio dodanych wierszy z działu P oraz Z. Nie należy na te łącza klikać, kiedy nie jest się zalogowanym. Inaczej: kiedy wchodzisz na tę stronę i wiesz, że nie jesteś zalogowany, powinieneś kliknąć na "Poezja [debiuty]", a na kolejnej stronie już na "zaloguj się".

Jeśli jednak już kliknąłeś na odsyłacz, nie będąc zalogowanym, zamykasz okno internetowe, otwierasz nowe i wchodzisz wg instrukcji. Tylko trzeba pamiętać, że musi być to koniecznie nowe okno.

Problem wynika stąd, że trwają prace, o których poinformowano kilka tematów niżej.

Żeby nie logować się przy każdym wejściu na tę stronę, w swoim profilu powinieneś zaznaczyć opcję "Zapamiętaj mój login i hasło". Problem znika aż do wyczyszczenia ciasteczek (cookies). A to tylko od Ciebie zależy, kiedy usuwasz ciasteczka, więc możesz ich nie usuwać i logować się bez problemu przez długi czas (po jakimś czasie zaleca się bowiem usunąć cookies).

Tyle. Możliwe, że to wszystko wiesz, ale na wszelki wypadek zostawiam ten komentarz, bo z doświadczenia wiem, że czasem można się przejechać na najprostszych rzeczach.

Pozdrawiam.

PS. Jeśli metoda powyższa zawiedzie, zamknij wszystkie okna internetowe i wyczyść historię, ciasteczka etc. Wówczas "czysty" pewnie zalogujesz się bez problemu (pod warunkiem, że nie naciszniesz wpierw odsyłacza ;P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego, że jak wchodzę przez stronę główną poezja.org i potem wchodzę dalej
żeby się zalogować to pisze, że nie mam uprawnień, ale jak omijam stronę główną
i wchodzę bezpośrednio na poezja.org/debiuty omijając stronę główną
to loguję się bez problemów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...