Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Marek.zak1 Kamienne tablice - bestseller Żukrowskiego kto jeszcze to czyta ?? chociaż nawet obecnie aktualna Dzięki:))   @Adaś Marek wiersz pisała piosenka  skąpana w barwach jesieni jak piękna letnia sukienka którą ktoś musi wymienić :)))
    • piosenka piosenka....   Ulubione kwiaty twe...   każdą porą można śnić i we śnie ze sobą być czule pieścić twoją dłoń i całować oczy skroń   zaś o kwiatach myśleć przestać bo do pieszczot cała reszta twego ciała lekko drży i entuzjazm sobie tkwi   Ulubione kwiaty twe...   itd..
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Rozumiem :) pozdrawiam 
    • Ludzie w każdym miejscu umierają tak samo, ale do końca żyją w nas gdy ich wspominamy   bramy nikt na noc nie zamyka przychodzą w snach miedzy wierszami rozpalą nadziei płomyka  że jeszcze jest życie przed nami :))
    • Pętelko, oj pętelko Nie czekaj na mnie, już niedługo będę  wraz z krzesełkiem U nóg twych stać. Głowa ma przejdzie przez ciebie A krzesełko stuknie o ziemię.   Pętelko, oj pętelko Nie płacz już nad mym losem, Sama wiesz jaki ból na sobię niosę. Każdy dzień to jest udręka A ta myśl mnie zawsze nęka Jak to będzie gdy zawisne? Czy mnie chociaż ktoś pożegna? Czy jak matka ma mnie ujrzy to pomyśli: "za co boże taka kara..."   Pętelko, oj pętelko Czemu tobię szkoda mnie? Sama przecież mnie zachęcasz, Do skączenia życia mego, jedynego i marnego...   Pętelko, oj pętelko  Powiedz mi czemu to tak jest, Czemu co dzień jak się ściemnia Ty o mnie ciągle pamiętasz?  Czemu mi się przypominasz? Czemu każesz mi o sobię myśleć?   Pętelko, oj pętelko  Ja wiedziałam żeś Ty taka Płaczesz o mnie, ale jednak  sama wiesz że to co robię jest prawe...   Pętelko, oj pętelko  Ja twój sekret znam Ty nie jesteś pętelką,  ty się zwiesz samobójstwo! Męcisz w głowach swym ofiarom Czasem poprzez skok z wysoka, A czasami poprzez sznur... Stworzone zeszłej nocy.          Dziękuję i przepraszam wszystkich tu obecnych...
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...