Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

cztery


Jemall

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Zmieniłem na czterolistki, może lepiej wyczyści :)

HighIQ otPozdrawiam :)

Lepiej napisać zero listków:

jesień
na polu koniczyny
krowi placek

Echo po krowie jakoś sztucznie brzmi? Może dlatego, że echo to echo - zjawisko odbicia fali dźwiękowej a tu mamy szczere pole i echo bierze się nie wiadomo skąd (żeby było echo musi być rycząca krowa)
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




He, he, super! To "echo" to jak się w nie wdepnie, to na szczęście, jak 4-listna koniczyna :)
Pozdrawiam - O.

Niezupełnie, bo koniczyna to roślina, więc część otaczającej nas przyrody. Natomiast wdepnąć w g. to przesąd różnie interpretowany (w niektórych kulturach uważany za pechowy).
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




He, he, super! To "echo" to jak się w nie wdepnie, to na szczęście, jak 4-listna koniczyna :)
Pozdrawiam - O.

Niezupełnie, bo koniczyna to roślina, więc część otaczającej nas przyrody. Natomiast wdepnąć w g. to przesąd różnie interpretowany (w niektórych kulturach uważany za pechowy).
Pozdrawiam.

Ja akurat odebrałem z pktu własnych doświadczeń kulturalnych, które zawsze przynosiły mi w takich przypadkach szczęście ;)
Pozdrowienia
O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Do tego nie trzeba zaraz pola z koniczyną, wystarczy sam wywar, bowiem koniczyna łagodzi objawy menopauzy. Natomiast krowy pasione koniczyną mają problemy z płodnością, stąd coraz rzadziej zdarza się wdepnąć w krowi placek w mieście.

Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...