Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Gdy nam nic nie trzeba


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

--------------dwa pierwsze wersy i dwa ostatnie nie współgrają ze sobę, i zbyt proste jak na puentę

jednym słowem, słabo)


Pana uwagi uważą się do środka o nazwie synestezja.


Mówi pan o moich rozmowach z T. Romanem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztofie, ja odczówam czytając ten wiersz tylko nowe jak dla mnie emocje, i to bardzo negatywne, nie, nie używamy innych zmysłów krzysztofie w opisie np: oczu i węch, bowiem jest to już bardzo wyeksploatowane przez innych twórców, cóż, jeśli istnieje taki środek, to znaczy że jego zastosowanie powinno bardzo wpływać na czytelnika, ale twoje syntezje są na miarę dziecka z podstawówki, mogę dać takie syntezje i też to ma być dobrze? np;wódkowy zapach oczu, kasztanowy zapach oczu, , wiedz iż teraz poezja idzie w kierunku prozy, a więc takie syntezje są używane żadko albo wcale, a jęśli są to bardzo przemyślane i zaskakujące, a u ciebie takiem stylem ,przynajmniej w moim odczuciu nigdzie nie dojdziesz, powtarzam w moim odczuciu!pewnie masz sporą grupkę fanów, ale powtarzam się, poezja idzie w kierunku prozy!(mam mało czasu i szybko pisząc nie zwracam uwagi na język i sens, więc za wszystkie pomyłki przeprasza-i nie jest o alibi do nielogicznego myślenia):
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...