Przecinek Opublikowano 28 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2007 a tak się bała że jakoś nie będzie i zginie śród kiedyś sama na pustyni a tak się bała niepotrzebnie chyba tonąć na wydmach samotna jak palma
Przecinek Opublikowano 28 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2007 Poczekać chyba przyjdzie na kogoś innego. Tomek - chyba za bardzo odpuszczasz "nowym"? Nie chcę tego. Pozdrowienia od Przecinka
Tomasz roman Opublikowano 28 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2007 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. dobrze, chcesz krytyki, trochę puenta prosta, można nawet powiedzieć że wiersz jest bez puenty, bo "sama jak plama" na pustyni samo w sobie oznacza że jest sama, tam z ogółu nikogo nie ma, reszta jest w miarę, trzeba powiedzieć żę jest ciekawy ze względu na pierwszą stroę pozdr)):mnie się podoba):
Przecinek Opublikowano 28 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2007 Źle odczytałeś. Sama na jak "paLma" na pustyni - wśród piasku.
Tomasz roman Opublikowano 28 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2007 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. to bez różnicy..)::
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się