Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Nefretete zamyśliłam  się; ostatnia strofa - jest cudna

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      !   pozdrawiam miło 
    • @Nefretete …zawsze ożywczo u Ciebie; jest pewien czynnik, który niezmiennie zachwyca

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ;  tym razem, mocuję się trochę z pierszą strofą , ciut też ze zbyt dosłownym Mikołajem; ale od trzeciej strofy do końca - supe, jest frajda:)))) ale i głębia ,   wiatr w zębach zapamiętam !   pozdrôwki miłe
    • @befana_di_campi Pani Befano, dziękuję serdecznie za sympatyczny komentarz -  to tzw. „ staroświeckie wychowanie” mnożyło osobowości nietuzinkowe, pozwalało na niesztampową oryginalność i było świetnym podglebiem pod silny indywidualizm ( vide - moja ukochana Z. Stryjeńska;))) - bycie staroświeckim to komplement bo barwność i zlożoność charakteru nie są  takim Osobom obce…   a co do zwrotu nie uchodzi - powiem, uchodzi;  uchodzi wszystko, tylko jedno przez kaplicę, a drugie przez komin ;)), pozdrówki miłe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @iwonaroma dziekuję za komentarz i sugestie - tekst widniał już z jednym wówczas i to drugie, zostało świadomie dołożone w pewnym celu; tak jak i zwrot „ na dobre” .   dziękuję i pozdrawiam miło @Nefretete bardzo ucieszyła mnie Twoja opinia, bo faktycznie, chociaż problem jest tutaj  potraktowany lekko i siarczyście; pozornie trywialnie - to definiuje konkretną postawę twórczą, tej nie osiągnie się bez jakiegoś rozmachu w tworzeniu na który z kolei pozwala własny potencjał - oby go nam nie brakło ;)   P.S.  zainspirowała mnie do tego wypowiedź przeczytana na innym portalu ;)), pozdrówki miłe
    • @Nefretete Kreatywnie stymulujący eksperyment przenosi w obszary ożywczej energii. Podjąłeś próbę ciekawej eksperymentalnej poezji. Pozdrawiam.
    • Zbudowany na rzece człowiek chciał z natury spamiętać darem; przez bulgoty strumieniem Boga z powietrza rozsyłany w głębi zup wspólnych algorytmem ci czci!   Ten Mikołaj z worków prezentów nie przynosił — jeszcze nie było; doświadczeniem, wybuch 'Beryla' ze spadochronu zesłał butelki   Sam, oto Stwórca prawdopodobnie chciał ci pokazać częstotliwości płynące z muzą śmiechem miłości na ustach w zębach wiatru szczątki  Odrestauruje, chodząc w wodzie skryty ptaszek — smętne 'Gangesy' głosem na nowo zmienią w czyste budowlą środka wartość serca!   Będzie przysiadem jak praktyka w wodzie bez bólu łez na północ...   -:))))  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...