Włodzimierz_Janusiewicz Opublikowano 18 Czerwca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 18 Czerwca 2007 poeta ma trzymać się z dala od publicystyki tam: zabił, ukradł, wygrał wybory szkoda lasów poeta ma się odsunąć od człowieka: kocha, nie kocha, szanuje urodziło mu się dziecko poeta ma być z boku nie przyjmować świecidełek za połacie ziemi nie grzebać w zębach od sławy odgrodzić grobową deską
Messalin_Nagietka Opublikowano 18 Czerwca 2007 Zgłoś Opublikowano 18 Czerwca 2007 wrócił z góry synaj i poetom wypomina ech, Włodzimierzu żebyś nie skończył w Szulmierzu jak ja z ukonikiem i pozdrówką MN
Oxyvia Opublikowano 17 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 17 Lipca 2007 Bardzo dobry wiersz. Świetny. Zwłaszcza początek: "poeta ma trzymać się z dala od publicystyki" i koniec: "od sławy odgrodzić [się] / grobową deską". Doskonała, ledwo widoczna klamra (bo to publicyści robią poetom sławę za życia - lub jej nie robią). Pozdrowienia i podziwienia. :-)
wesoły grabarz Opublikowano 18 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. porażka Panie Włodzimierzu kij z formą i treścią ale koncept ogólny przerający jeżeli miałbym napisać co należy do obowiązków poety miałbym spory problem asekuracyjnie stwierdziłbym, że z pewnością istotnym poety obowiązkiem jest nie pisać takich wierszy ehhh
Włodzimierz_Janusiewicz Opublikowano 18 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 Oxyvio - Twój komentarz jest w troszkę innej klamrze :-)
M._Krzywak Opublikowano 18 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 Jak pan widzi, odgrodzić od "publicystyki" się nie da, więc nie obrażę tekstu pisząc, że jest on daleki od poezji. Pozdrawiam.
Włodzimierz_Janusiewicz Opublikowano 18 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 Ani tekstu ani mnie.
Włodzimierz_Janusiewicz Opublikowano 18 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 A tak? co poecie ma poecie ma sprzyjać każda pora roku fronty tyły niże kawa z cukrem bez obiad i głód wojna i pokój zbrodnia kara każdy tytuł nieutytułowanie wszystkie rodzaje papieru długopisów ołów w sercu cera ze śrutem trzeźwość i przeciwnie poecie ma sprzyjać samotność żona brak dziecka dziecko wyprowadzanie psa uśpienie kota myszy pod boazerią poecie nie wolno popuścić paska ani w spodnie poecie ma stać od rana do wieczora
M._Krzywak Opublikowano 18 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. A wie pan, że to bardziej mnie przekonuje?
Oxyvia Opublikowano 18 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 Włodzimierzu, ten żartobliwy też jest świetny! Kapitalny! Zabieram je sobie oba! :-)
Jimmy_Jordan Opublikowano 18 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 18 Lipca 2007 No puenta sobie radzi, dobre tłumaczenie żywotów poetów... pozdrawiam Jimmy
Włodzimierz_Janusiewicz Opublikowano 19 Lipca 2007 Autor Zgłoś Opublikowano 19 Lipca 2007 Oxyvio - dzięki!
Oxyvia Opublikowano 20 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 20 Lipca 2007 I ja dziękuję. Pisz więcej takich. :-)
wesoły grabarz Opublikowano 20 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 20 Lipca 2007 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. owszem, na tak
magda Opublikowano 30 Lipca 2007 Zgłoś Opublikowano 30 Lipca 2007 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Panie Włodzimierzu, no muszę przyznać że ta wersja znacznie bardziej :))) pozdrowienia, m.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się