Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Słownik synonimów i bzykanie he he...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://synonimy.ux.pl/synset.php?id=14160

Moje wątpliwości wzbudziła dziś pewna niekonsekwencja autorów strony o synomimach, zwiedzałem ją tak z ciekawości i oto natknąłem się na pewną grupę wyrazów...

bzykanie [wulg.]
dawanie dupy [wulg.]
dymanie [wulg.]
kochanie się
kopulacja [specjalist.]
posuwanie się [żart.]
ruchanie [wulg.]
seks
stosunek (8)
uprawianie miłości [poet.]
współżycie (2)

pot. książk. wulg. specjalist. poet. przestarz. nadużyw. oficj. żart.

bzykanie hmm...sprzeczał bym się czy to akurat wyraz "bzykanie" jest wulgarny, bo jest on raczej wyjęty z żargononu młodzieżowego, ale na przykład takie "dawanie dupy" też wychodzi z tego samego pnia ale już bardziej boli, więc jak to z tym jest ? czy "uprawianie miłości" to powiedzenie poetyckie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi jesteście. Ten post to najlepszy przykład na to, jak szufladkujecie ludzi. Tylko dlatego, że wczesniej Pan Cecherz umieścił parę idiotycznych postów - teraz każdy jest tak traktowany. A w gruncie rzeczy pytanie jest godne odpowiedzi. Zwyczajne językowe. Ale czegóz wymagać od Was, ciemnej masy. Rzućcie okiem jak wpisywaliście się pod innymi "gorszymi" postami, które, rzecz jasna, były worzone przez ludzi o innym "imidżu" na forum.

Co do pytania - strona tworzona jest najwyrazniej przez ludzi, którym daleko do średniej klasy filologicznego zmysłu nawet.
Bzykanie nie jest wulgarne, tylko ordynarne. Od pszczółek i innych owadów to w końcu.
Z dawaniem dupy nic go nie łączy - bo dawanie dupy jest najzwyczajniej wulgarne. Te sformułowania nie mają wspólnego pnia.

Czy uprawianie miłości jest poetyckie? Dla kogos kto zazwyczaj dupczy - owszem. Dla kogos kto żegluje wspólnie po oceanie rozkoszy (ch.. że patos) - nie.

Z reszta od lat czarna masa spiera się co dzień na tym portalu o to, co jest poetyckie, a co nie
prawda?

hehe, pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje panie grabarz

rzeczywiście nic zbereźnego nie miałem na myśli tworząc ten temat
żałuje że tak źle zostałem odebrany, liczyłem na dowcipną dysputę a nie na dziwne odzywki
piszę o wszystkim co mnie zaciekawi, nie lubię selekcjonować myśli, zastanawiać co jest dobre a co złe, lubię się uczyć, poza tym nikt tu nie lubi poważnych rozmów intelektualnych, wiem że w skali "temat roku", nie zająłem pierwszego miejsca ;) chyba lepiej pisać wiersze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się łezka w oczku zakręciła. Pozostaje mi tylko stwierdzić że współżycie nastąpiło niepoprawnie, ponieważ ci głupcy za szybko dali dupy. Znaczy to, że pusunęli się, za szybko i za daleko definując uprawianie miłości...inaczej nas wydymali. Temat kopulacji wyszedł im bardzo krótko: sex ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...