Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

(tym razem bez T)


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy sposób zawierania małżeństwa...

Jest w tym jakaś dwoistość rzeczywistości, ten sarkazm to jakby jednocześnie jej odkłamaniem, nie czuję jednak rozdźwięku, tak ją można też nazwać i opisać.

Takie odkłamanie w zakłamaniu.... jak zwykle gnostyczne, ale "patrzenie na życie bez złudzeń" w sumie jest gnozą, wobec tych, którzy widzą tylko zwykłą powierzchowność znaczeń..... ty próbujesz ją nazwać w tej wieloznaczności.

P.S. oprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak szersza publicznośc odnosi sie do dzieła i twórcy - to, z mojego punktu widzenia, skomplikowany ciąg zdarzeń społecznych. Ponieważ nie za bardzo rozeznaję sie w społecznych niuansach - traktuję to jak grę losu. Ale jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Jak masz jakąś możliwość, to czemu nie spróbować.

Ja tam przed trzydziestka odkryłem, że nie muszą mnie ludzie rozumieć, i jakoś dziwnie od tego czasu rozumieją coraz bardziej....

W każdym razie przyjemność jest najważniejsza, reszta to jedna wielka niewiadoma....

;o)

P.S. póki co to publikuję tylko specjalistyczne teksty techniczne, więc kryteria odbioru są tu o wiele jaśniejsze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...