Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

naucz mnie żyć twoimi oczami


Kwiat Pomarańczy

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie tomaszu, podoba mi sie nowe zastosowanie mojego 2-wersu tylko ze w takiej formie, moze ładniejszej, bardziej poetyckiej ucieka sens ktory chcialam przekazac. dziekuje serdecznie, zapamietam obraz ktory stworzyles ale nie zmienie tego co powstalo w mojej glowie pod wplywem w podziekowaniu i podziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fraszko moze uda mi sie ciebie przekonac do celowosci tych wersów lub nie. gdy ty góry przenosisz- tryb niedokonany, mozna przenosic i w ostatecznym rozrachunku przegrac cala walke. a te loki ktorych juz nie ma? zawieraja cala opowiesc w wielkim skrocie, mowia tak naprawde z czym wygrala N.
bede bronic zaciekle przez emocje pod wplywem ktorych to napisalam, moze to i niedobrze i nie powinnam tego publikowac skoro podchodze do tego tak osobiscie. nie mi to oceniac, tak czujeipisze, byc moze nie trafiam. poezja ma 2 cele by pomoc wyrazic emocje twórcy (niekoniecznie poecie jak widac) i traficz do odbiorcy, podobac sie publice. jako ze ten spelnia w pelni choc jeden warunek ktory byc moze nie stanowi o jego wartosci jestem dumna ze potrafilam ubrac uczucia w słowa.
a za krytyke bardzo dziekuje bo jest cenna i duzo juz wniosla w moja "worczosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...