Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

i co


Adam_Szadkowski

Rekomendowane odpowiedzi

skórę zdjęto ze św. Bartłomieja, w ten sposób go uśmiercono, Michał Anioł przedstawił go trzymającego swoją skórę w dłoni
i to może być uznane za dramatyczne
zupełnie Adam nie wiem o co Tobie chodzi w tym tekście, czemu służą te wszystkie słowa, chętnie dostrzegłabym w tym nawet bełkot szaleńca, ale i na to za mało
uczciwie starałam się odciąć w tym momencie od Twoich poprzednich wierszy, które znam i za które ceniłam Ciebie jako twórcę
nie mnie przesądzać o spadku formy, obniżaniu lotów czy poziomu
jedyną godną uwagi rzeczą w tym tekście jest klamra "królowo gliny, ulep w tło" i to jest sednem, reszta słów to tylko niekonicznie moim zdaniem potrzebne zapychacze rozpierające tekst na boki z niewiadomego powodu
i forma budzi zastrzeżenia, poniewaz nie potrafię znaleźć uzasadnienia dla takiego zapisu
pozdrawiam
Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też nie wiem co to za żart, ale śmieszny. Oburzenie Kowalskiego z perspektywy tego, co przeżyliśmy wspólnie ostatnio, jest kurna urokliwe. Adamie, rzeczywiście warto chyba zwrócić uwagę na literówki, to rozprasza i utrudnia skupienie się na tekście. A tekst dla mnie jest niezły. Środek troche obniża loty i rzutuje na całość, ale klamra kompozycyjna pozostawia dobre wrażenie. Dzięki za wspólną zabawę na zlocie, liczę mocno na powtórkę.
P.S Co z przegranym zakładem? Mam nadzieję (Kowalski i reszta z pewnością też), że pociągniemy tę sprawę do końca. Pozdrawiam wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...