Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

..sen..


Rekomendowane odpowiedzi

.. Słyszę szelest komputera i ciche myśli, które spokojnie płyną jak słowa piosenki, ukrytej w mojej głowie...
Nadchodzi wieczór, świat zaspypia, a ja siadam na oknie...Czuję pocałunek zimna na mym policzku. Tajemnicza pani przeszła i nastała noc... Słyszę jeszcze szelest... odgłosy dnia...i od czasu do czasu wiatr, który porusza liściami ... a delikatne niewidoczne kropelki osiadają na mych rękach i włosach...Oddech czegoś otulił mnie ..i czuję serce tej istoty.... Zasypiam .... Przemierzam jakieś tajemnicze komnaty... Idę , idę przed siebie i otwieram drzwi i coż widzę ...smutek samotnych ludzi... Idę dalej otwieram drugie drzwi i cóż widzę ... płacz i nienawiść...otwieram kolejne, widzę ... wojnę... Biegnę do kolejnych i mam już dość, otwieram ,a me serce bije głośno ,widzę ... na środku pokoju siedzi dziewczyna ... podnosi oczy .... tak podobne do moich.. Patrzę na nią ...nic nie mówię i tylko ją przytulam ...a wtedy się obudziłam... I zrozumiał ten sen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a może te kilka zdań to o każdym z nas...a ta dziewczyna to Ty i ja... gdy wstajesz rano i patrzysz w lustro... widzę że jeśli trzeba zastanowić sie nad znaczeniem .. to juz się nie podoba... lepiej pisać prosto ..używac wulgaryzmu to wtedy jest ok ...ale dziękuje każdy ma swoje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...