Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

zbudować arkę, zamieszkać nad obcym potokiem?


Rekomendowane odpowiedzi

nie napisali że odlatuje w lipcu do Afryki? i spiewa tylko jeden miesiąc? naśladując ptaki afrykańskie?
taki mały szarobrunatny ptaszek a takie piękne tony wydaje, podobnie jak u ludzi,którzy są jak osły, noszą w sobie piękno, ale sami nie są piękni.
dzięki Bezecie, za zainteresowanie. pozdrawiam niedzielnie,

Alleno, to co mówisz ma rację bytu, dlatego nie zmieniłam 1 wersji, druga jest dla wytrawnych,
dzięki za miły komentarz, budujący,
pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Naprawdę Pani tak sądzi?
pzdr. b
PS. Odgrzewane obiady ;)
,,mogę mieć inne zdanie'' estetyka to jedno i jak Pan mówi odgrzewane obiady - to drugie ale masowy odbiorca ma w nosie nasze zabiegi.Wśród nas jest bardzo mało wytrawnych odbiorców też jestem za tym aby doskonalić warsztat pracuję z ludźmi to wiem. Absolutnie nie mam nikomu za złe.że dba o poprawność - jest jeden problem. Nas jest za mało.Pan i ja widzimy niedociągnięcia i tu i tam staramy się pokazać jak jest poprawnie a obok pełno błędów.Komentujemy niektórych autorów a inni i tak piszą po swojemu. To jest nie do przejścia na dzisiaj. Jest tak że jak się tyle tego naczytam i nasłucham to ,,strugi deszczu" jako odgrzany obiad już mnie nie razi. :) A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Mniej jeść ;)
Albo - albo.
Świat jest zapchany tonami - po co mnożyć byty? bez starania (przynajmniej na własną skalę) o postęp?
Pedagogika tu jest także za. Jeśli wiesz jak - pomóż bliźniemu, zaproponuj, daj mu szansę.
A ludzie? ludzie sobie piszą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ pomagam jak mogę a jeść muszę i taki obiad i taki. Wiem że się rozumiemy. a ludzie
sobie piszą i pisać będą.Starczy przeglądać inne portale poetyckie i wiadomo co
komu w duszy gra. Pedagogika nie zmienia się od pokoleń zawsze ku lepszemu tylko ludzi za tymi dążeniami czasem więcej czasem mniej. Samo życie.:) A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


??? a skąd ;)
Szkoda czasu na wszystkie portale - bo można pomóc tylko wtedy, kiedy jest kontakt (trzeba się poznać - zaprzyjaźnić?). Można jeść to, na co się zdecydujemy.
I chociaż wersje naturalne są naturalnie "smaczne" - warto czasem doprawić do smaku ;)
(to a propo uwagi Pani - kilka wpisów wyżej ;)
pzdr. b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Mniej jeść ;)
Albo - albo.
Świat jest zapchany tonami - po co mnożyć byty? bez starania (przynajmniej na własną skalę) o postęp?
Pedagogika tu jest także za. Jeśli wiesz jak - pomóż bliźniemu, zaproponuj, daj mu szansę.
A ludzie? ludzie sobie piszą...

świat zapchany
po co mnożyć
bez starania
daj mu szansę

a ludzie sobie
quote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wydaje mi się, ża Panią rozumiem - wątpię, co do relacji przeciwnej ;)
Za wcześnie Pan zwątpił.Pan dobrze wie że to temat nie do przegadania. Stawką
jest cierpliwość jednego z nas.Dyskusja jaką prowadzimy niczego nie zmieni i może
przerodzić się w dziwaczną zwadę. :) A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...