Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

dziękuję, panie K.!!!


ula

Rekomendowane odpowiedzi

hehe.. Też tak kiedyś miałam , nie mogłam sie powstrzymac, żeby conajmniej 3 razy dziennie nie wejść na tę stronę.
Kidy dostałam pierwszy raz bana wraz z Indian Summer to sie wręcz rozpłakałam, że nie będę mogła wchodzić na stronę. ale to były święta więc angelo miał chyba rodzinny nastruj. No i wróciłam. To stare czasy.
Teraz jest inaczej, choc to nie znaczy, że gorzej. poprostu juz mnie tak bardzo nie ciągnie. Pomijając, że teraz nie mam tyle czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



miałam tak samo! "org" non stop był pod ręką :) hehe, ale to było uzależnienie- pora się oderwać:) teraz chyba podchodzę do tego wszystkiego spokojniej no i zdrowiej z większym dystansem którego życzę wszystkiem :)

Dormo....to były czasy co? a te bany, ehh, miały swój urok :) (też kiedyś zarobiłam).

pozdr. a

ps. to miło że org nadal "uzależnia":))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



miałam tak samo! "org" non stop był pod ręką :) hehe, ale to było uzależnienie- pora się oderwać:) teraz chyba podchodzę do tego wszystkiego spokojniej no i zdrowiej z większym dystansem którego życzę wszystkiem :)

Dormo....to były czasy co? a te bany, ehh, miały swój urok :) (też kiedyś zarobiłam).

pozdr. a

ps. to miło że org nadal "uzależnia":))

Pewnie, że fajnie..
Szkoda mi tylko tych wszystkich ludzi, których polubiłam, a których już nie ma na orgu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...