Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Droga


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co, to przepraszam Pana Krzywaka {częsciowo}!!! I Pana Byrona!{również częściowo], może usłyszy? Faktycznie ten Byron prześladuje mnie od szkoły średniej! Kiedyś mój idol. Co do reszty nie zmieniam zdania...pozdrawiam Pana Krzywaka...jednak za ogromny profesjonalizm i ....? Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A to dziękuje. Chodzi mi o to, że, jak wiemy, poezja niejedno ma imię i jest miejsce w niej i na Burse czy Wojaczka, jak na twórców o innej, batdziej subtelnej tematyce. Zresztą walory wiersza ocenia raczej czytelnik, chociaz jak historia mówi, i recenzje doprowadzają do zmian, jak na pzrykład postac poety Piętaka, który zniszczył swoje tomiki, czy sięgając wstecz - Fredry... i długo by wymieniac.
Też pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tym komentarzem zbłaźniłeś się, bo nie był on podyktowany odczuciami po przeczytanym wierszu, ale odwetem za mój komentarz pod twoim bardzo kiepskim wierszem pt. " Zabrali mi Ciebie ". Skrytykowałem cię za oczywiste błędy, jakich inteligentna osoba, pisząc na komputerze, nie powinna popełniać. Komputer to taka maszyna, na której można poprawiać błędy, a ty tego nawet nie próbowałeś zrobić. Mój komentarz brzmiał - Na drugi raz pisz wolniej, kilka dni wolniej! ". A tyś go teraz zmałpował... OBCIACH !!!
Co do jaj - to masz pewnie kompleksy... Jeśli z takimi jajami jak twoje, piszesz takie teksty, jakie piszesz i w dodatku soląc byki, to... OBCIACH !!!
Jeśli z takimi jajami, jak twoje, nie spłodzisz syna, nie zbudujesz domu i nie posadzisz drzewa, to... OBCIACH !!! Ja mam to już dawno, kilkakrotnie zaliczone!!!
Cieszy mnie jednak, że w moim wierszu usłyszałeś dzwon na mszę, chociaż go tam nie ma. Wobec tego potraktuj to jako znak dla siebie i idź na mszę świętą...
Życze ci prawdziwych natchnień, bo natchnienie to dar, a nie każdy twór pisany dyktowany jest natchnieniem. Przeczytaj jeszcze raz swoje teksty, a przyznasz mi rację... Pewnie Jan z Marią nie może sobie poradzić, stąd twoje problemy...
Piast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...