Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

mężczyzno!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ech te chłopy..

"Dozgonną miłość trzeba przeżyć kilkakrotnie. Chodzi o to, by można było porównywać."

"Mężczyźni są co najmniej nielogiczni. Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same, a mimo to ciągle je zmieniają."



eh... ja sobie tu mogę wklejać ale sama mam jakiś kryzysik.. tzn przeżywamy niemożnośc dogadania się i kłócenia się o pierdoły ale nie zapowiada się narazie na wielkie burze...(na szczęście)
czy to tak zawsze przy tej maturze?

Olesiu... jakiś podły mężczyzna śmiał Ci serducho połamać? dawaj nam go tu to pożałuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie, co wam powie wujek Sceptic. Receptą na zdrowe i szczęśliwe życie i pożycie jest wewnętrzny spokój i opanowanie. Pozornie zależy ono od czynników zewnętrznych (no bo jak można być spokojnym, jak matura itd), faktycznie jednak w ocenie owych czynników zewnętrznych rolę zasadniczą odgrywa nasze indywidualne podejście do swiata. Ja mam podejście stoickie i szczęśliwy jestem jak pszczółka. Nie kłócę się z nikim, nie biadolę, czasem tylko podyskutuję, coby się w erystyce poćwiczyć. Gorąco polecam moje podejście do świata. Zwłaszcza facetom.

XYZ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...