Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Łódka


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś w środkowej Europie
Jest Polska, kraj nasz wspaniały
Można tu liczyć na ludzi spotkanie
Ale nie wszyscy to anioły

Nikt nie myśli o ojczyźnie
Wszyscy chcą tylko wyższe zasiłki
Mają Polskę głęboko w nosie
Dbają tylko o swe tyłki

Jak łódka z kory wystrugana
Przewraca się na falach rozłamana
Wiatr wieje to ze wschodu to z zachodu

I nie widać tu konkretnego powodu
Łódka została złamana
I wszystko zwalono na kapitana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @lovej Tajemniczość jest OK. Jest jeszcze jakość przekazu, która topi się w tajemniczości. Twój wiersz Twoje cele. Powodzenia!
    • @Hiala Oj od razu kompleksy, kompleksy to jedno, a panie też odtrącają i to często, w dodatku często zakompleksionych i to z jakiego powodu? Odtrącenia właśnie... 
    • @Duch7millenium   Nic a nic nie mają: na tym portalu to w dziewięćdziesięciu procentach - to emerytowane - nauczycielki i nauczyciele - nic a nic nie umieją i w głowie im palma odbiła, a przecież mogą wstąpić do tak zwanej Solidarności, zamiast: zajmować się wychowywaniem Nowego Pokolenia, które już dawno jest na swoim, jak zwykle: pasożyci... Ręce opadają...   Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 
    • @Hiala Papierosy palę, a tam wiesz kilkanaście godzin lotu bez fajki :// @befana_di_campi o, o, coś w ten deseń... i pragnę zauważyć, że my tutaj też robimy takie wyświetlenia :) @Marek.zak1 Wiesz ja nawet chciałem napisać do szejka w tej sprawie. No naprawdę list, że kupił u nas jakiś klub, albo trzy i przysłał trochę petrodolarów. Prośba taka. No ale wiesz, mam jakiś pomysł, a potem z niego rezygnuję. U mnie to raczej są kategorie pisarskie bardziej niż faktycznych działań. Również pozdrawiam...
    • poznaj mnie Jestem z Tobą tu i teraz Poznam Cię, bo czuję dobroć w Twoim sercu Będąc bliżej Ciebie, czuję się lepiej Uśmiech na Twojej twarzy jest oczywisty Ten dzień będzie szczęśliwy, bo jesteśmy razem Dam dobroć i dam swoją miłość Kiedy ludzie są mili, świat staje się lepszym miejscem Dobro to też jest miłość Poznajemy siebie nawzajem i dobra, które w nas płyną                                                                                         Lovej . 2024-09-13                        Inspiracje . Czy dowiadywanie się o sobie nawzajem różnych rzeczy . Czy to jest dobrze, czy raczej jest złem?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...