Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ja trochę popalałem, ale rzuciłem z dnia na dzień, jak nie mogłem pozbyć się smrodu na palcach i mam jak Ty. Dym, a najgorsze pety. To nie tylko smród, ale też świadome trucie innych, często bliskich.. Pozdrawiam.  Pal, skoro lubisz, ale nie truj innych. Pozdrawiam. 
    • @befana_di_campi dziękuję za wyjaśnienie , czegoś się od razu jeszcze nauczyłam:), pozdrawiam. 
    • Bardzo wzruszające wiersze w różnych odcieniach życia.
    • @Kasia Koziorowska Kasiu piękne wyznanie.Nie sposób nie docenić tego utworu.Pozdrawiam serdecznie....posmakowałam Twoich słów i nie są czerstwe bynajmniej....
    • Pogrzeb moje sny i marzenia                                                                                                                                                              W utraconych wspomnieniach                                                                                                                                                        One nie przyniosą już światła                                                                                                                                                          Ani ukojenia bo tak szybko                                                                                                                                                                    Nie miną nasze cierpienia 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...