Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zablokować Noego


Rekomendowane odpowiedzi

oj, ta dziewczęca krótkowzroczność... zablokujesz Noego i co potem - zanudzisz sie na forum na śmierć (albo przynajmniej ja sie zanudzę). Ten człowiek to największy debil, jakiego znam i jest dla mnie po prostu kopalnią inspiracji! Np. moje opowiadanie "Śmierć poety" powstało pod wpływem obserwacji zachowań Noego (polecam swoją drogą, bo tekst mi sie udał jak rzadko).

Nie blokować Noego!

PS: jak znam życie, to Noe zostanie zamknięty do czasu wydania wyroku; nim jednak wyrok zapadnie, a potrwa to jakieś pięć lat, Noe umrze śmiercią nagłą a niewyjaśnioną. Nagle powstanie wielki ogólnoświatowy ruch jego fanów, którzy będą domagali się wydania jego zwłok i pochowania ich w Moskwie, jednak Prezes Układu Słonecznego zezwoli tylko na pochowanie go w rodzinnym Gdańsku. Tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... już to widzę. Wałkowanie setny raz tematu moderatora. Można tak pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać i pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noe ma dobre wiersze- nie wszystkie, bo nie wszystkie, ale jednak. Szkoda, że nie potrafi powstrzymac sie od tego wklejania. ja wczoraj juz nie wytrzymałem, ale myśle, że zniżanie sie do poziomu zasady "oko za oko" świadczy raczej o mojej głupocie.
Ale czy banowac ? Po prostu niech przestanie wklejac tych głupot u innych, tylko jak go przekonac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...