Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

śmieci


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma "ideologii" ?? a to:
[quote]Skutkiem wyżej wymienionych doświadczeń, zostałem cynicznym draniem i wcale się z tym nie kryję, co oczywiście niektórym kobietom się nawet bardzo podoba, ale od razu spycha mnie do tkzw "Friend Zone", bo one tak naprawde wolą tych cwierć-romantycznych frajerów, których mogą rolować na prawo i lewo jak tylko chcą.


przecież to aż nazbyt wyraźne: PeeL po kolejnym upkorzeniu i po kolejnej porażce traci kompletnie wiarę w powodzenie - a jako że to bardzo nieprzyjemna sprawa (być przegranym) wymyśla sobie, że zostanie "cynicznym draniem" - i oto nagle jako "cyniczny drań" staje sie (w "swojej głowie") dużo lepszy od tych "ćwieć romantycznych frajerów" ( którzy przedtem byli od niego zdeydowanie lepsi (skoro im sie udawalo to co jemu nie) oraz teraz to on ODRZUCA te jakże puste i cyniczne potworne kobiety...

co gorsza pakując sie w takie kłamstwo - musi go bronić ciągle je "ulepszajac" - jak np. te wywodu na temat okresu, czy w ogóle sam atak na joaxii

jak na moje oko, to jak najbardziej chora ideologia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Tak dzieci słuchajcie guru Klaudiusza, on jako wybitny znawca blogów (kto nie wierzy niech uwierzy http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=35340 ) wie co pisze.

Podziwiajmy też kunszt nadinterpretatorski Klaudiusza, dajcie mu jedno słowo, a powieść wam napisze (np pod tytułem "Ja Klaudiusz"). 51fu powinien teraz zrzec się tytułu. A w myśl poparcia dla nowej władzy, Klaudiusz powie wam też co jest chore i podyskryminuje jeszcze trochę gejów.

Następnym razem jeżeli masz jakieś argumenty poza własnymi impresjami to je podaj, bo mnie twoje posty wyglądają na kompensację kompleksu mikrej aparatury za pomocą wrzutów na innych. Ale może się mylę, może to taka twoja ideologia - poprawia ci samopoczucie, czujesz się bardziej fajny i podbijesz sobie popularnośc na forum, co niewątpliwie się przyda - w końcu jak wiele doświadczeń z kobietami ma koleś, który czyta blogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że Oscar ma doła? Widziałeś się z nim może ostatnio?
Jeśli bawią cię moja wywody, to trudno, są ludzie i szczotki klozetowe - poczucia humoru kupić sobie nie można.

Dla mnie to ty się ośmieszasz, tymi autorytatywnymi bzdurami, ktore piszesz tu i ówdzie, ale nie robie z tego jakiejś afery, żeby się polansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiem? bo napisał :)
a to ciągłe powtarzanie: nie możesz wiedziec bo z nim nie rozmawiales nei znasz go nie jestes nim, jest bardzo prymitywne - znam człowieka który jest przekonany ze jest murzynem - co wiecej sam mi to powiedział - a jakoś nie mam specjalnie etycznych oporów przed uznaniem że jednak murzynem nie jest... to że Ty coś mowisz, albo nawet że jestes przekonany że tak jest nie zmienia faktu że istnieją obiektywne metody weryfikacji:
jeżeli ktos zakłada wątek o rzuceniach i wypisuje pod nim takie bzdury tzn. że ma doła - nawet jezeli sam uważa że napisał go tylko po to żeby "się pośmiać z kumplami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...