Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Przestańmy zaglądać sobie do łóżek i kart wyborczych


Rekomendowane odpowiedzi

przecież Pan też bierze w niej aktywny udział?
forum?:) nazwa na coś wskazuje:)
nie czytałam regulaminu, ale chyba nie jest zaznaczone, że muszą być tam poruszane tematy tylko poetyckie, ba!:) a ileż w samej poezji jest polityki i spraw łóżkowych

p.s ja nikomu nie zaglądam do łóżka:)
Regina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ale uważam też że takie "sprawy" lepiej dyskutowac przez sieć niż na pięści...
a z tego co widzę, zdania są podzielone
(no i przede wszystkim gdyby ktoś nie chciał sie wypowiadać to by sie nie wypowiadał - tak myślę :) ) więc prosiłbym o oddanie zwrócenie miejsac na głównej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wypowiadać się na takie tematy jak polityka czy orientacje seksualne, bo wiadomo że nie doprowadzi to nigdy do zgody. kompletnym idiotyzmem jest branie się w ogóle za takie tematy. nie jesteśmy tutaj po to żeby się kłócić i denerwuje mnie to. radzę skasować z forum takie tematy i więcej ich nie poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



a dlaczego niby mielibyśmy nie poruszać takich tematów? o ile wiem jeżeli ktoś nie chce to się nie wypowiada. pomysł kasowania to już kpina.

popieram zdanie Patryka. przecież po to jest to forum. nie ma co przesadnie się 'poezjować' - i odreagowanie się przyda ;) a nie każdą dyskusję trzeba brać na poważnie...

pozdrawiam
kal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe:) nie rozbawiajcie mnie?:) to co cenzura na forum?
temat kwiatki w ogrodzie tak? ale cholera jak ktoś ma uczulenie na kwiatki? to co, już jesteśmy nietolerancyjni, po to są takie tematy, żeby każdy mógł się poczuć lepiej, bruzgać, krzyczeć, szaleć, uspakajać, świecić inteligencją albo jej brakiem itp itd:)))
jak ktoś nie chce, to po prostu się nie wypowiada, jeśli nie dotyczy to go bezpośrednio ( imie i nazwisko), więc sza!:)
Reginka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...