Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • I Żeleński... Boy   Tadeusz
    • przejmujesz władzę w ciele  łatwo nie wrócę    miłośnicze przywołanie dawnych wcieleń ustanowiło południe mocy  pomijając wschody słoneczne  coraz wcześniejszy zmierzch nowy rytm ty ty i dalej ty   z oddechem wchodzisz niebem  to żywy sen namiętności sczytałeś wszystkie  moje gesty  tętnię tobą   magiczna               
    • jesteś jak wiatr mgła nieuchwytna wabisz kaprysisz zwodzisz uśmiechasz się dajesz się uwielbiać wypatruję z tęsknotą   KOCHAM CIĘ niezmiennie a TY TY z pąsową różą zawadiackim usmiechem nie zawodzisz nigdy gdy się zagubię ogarnie mnie smutek uciekam do ciebie przygarniasz i prowadzisz w świat marzeń radości   dajesz wytchnienie SIEBIE   kocham cię… moja

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      POEZJO 8.2023 andrew
    • @Dekaos Dondi Bardzo fajny pomysł na tekst, a w tle jak przypuszczam pewnego rodzaju pragnienie, z którym jakoś tak czasem trudno się nie zgodzić. Jak kiedyś pewnej koleżance o nim wspomniałem odpowiedziała, że na bezludnej wyspie jest dużo węży ;))) I jeśli tak jest faktycznie no to dla mnie mały kłopot, bo nie przepadam akurat za tymi gadami :) No a potem Marcin Gortat mnie uświadomił, że taka wyspa potrafi kosztować 700 milionów. I doprawdy nie wiem co by trzeba było napisać albo jakim nie być dyrektorem, prezesem itd. żeby uciułać taką kwotę... No ale to szczegół przecież nie musimy być wcale pragmatyczni :)))) 
    • @jan_komułzykant Dzięki za komentarz. Niestety nie mogę rozczytać, Janku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...