Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dzis bez


Rekomendowane odpowiedzi

Już. Zielone anegdoty - niech będą niedojrzałe (autorstwa niedojrzałego emocjonalnie osobnika pci brzydszej).
Wetknięte jak korek - zatyka się komuś buzię cukierkiem na przykład, coby nie marudził. Korkiem od butelki też mozna.
Pocałunkami - .... Jasne? :))))

Atlantydo, bardzo się mylę?

Przyznam, ze za pierwszym czytaniem miałam ochotę wykrzyknąć to, co oyey. Krowa jedynie nie zmienia poglądów. Zrozumiałam (chyba?) i mi styknie. Podoba mi się :) I treść i forma, a niech się czepiaja, ze zagmatwana.

pozdrawiam
m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie o czym jest wiersz to głupota.Nie zamierzam go tlumaczyć.Faktycznie jest babski bo raczej tylko my możemy bez...
Jestem kobietą i taki mam obraz świata kobiecy.Mam kobiece problemy i kobiece problemy opisuje.Mam pisać o czymś czego nie znam?To byłoby sztuczne.Dzieki magdo za wziecie wiersza w obronę.Dziekuje oyey za opinię.Dotarło do mnie co chcesz powiedzieć,jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atlantydo! :)
..malo ze babski ...to jest tak prawdziwy , ze az czuje sie..jak idzie dreszczem po plecach...
..nie wiem ...byc moze sie myle..ale..chyba kazda z Nas...z Kobiet tutaj bywajacych...by nie powiedziec ze Wszystkich Kobiet...ten wiersz moze podpasowac do siebie....
..mnie pasuje...
..od poczatku ...do samego konca....
..jesooo...zayepisty :]
..przepraszam...ale nie moglam sie opanowac :)...

..chodz...chodz teraz ja chce Ciebie przytulic..i ..
..qrcze..tylko obiecaj , ze nie bedziemy plakac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...