Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

zawsze życia


Marek Hipnotyzer

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie się to podoba raczej. Trochę nie rozumiem do końca trochę. Ale myślę, że to autor sam jeden tylko rozumie tylko. Grunt, że jest o odchodach, odchody są. I łazienka, nie no ogólnie rzecz biorąc, zważywszy to i tamto, odpowiada mi ten wiersz jako byt samoistny. Byt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Won głąbie, wszędzie się znajdzie debil, który powie coś o Chucku Norrisie i myśli, że jest śmieszny i oryginalny, chociaż powiedziane zostało już na ten temat wszystko, co było tylko mozliwe. Wkurza mnie to. To nie jest już smieszne człowieku! Nie widzisz tego?
Autor napisał wiersz oczekując jakichś konstruktywnych komentarzy, mając nadzieję, że ktoś w jakikolwiek sposób odniesie się do jego wiersza, a ty wyjeżdżasz z takim tanim chłamem. Taką zjechaną gadką dla plebsu.
Nie mowię, że moje komentarze są na wysokim poziomie, ale Chuck Norris to temat już naprawdę zrypany dziesiątkami tysięcy opisów na gadu gadu itd. Teraz ludzie nie zechcą już komentować wiersza pana Hipnotyzera, bo jak widzą taki komentarz z Chuckiem, odstrasza ich to skutecznie.

EDIT: O, widzę, ze zbanowany został. Mam nadzieję, że mnie nie spotka to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze mam chęć komentować wiersze tego Autora:)
bo zawsze czymś się wyróżnia, nawet jeśli to tylko ot takie coś
w środku czego- chyba rozmowy z cynikiem. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...