Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bóg w kolejce


Rekomendowane odpowiedzi

Że chirurgiem Pani Kalinko nie jesteś to też widać. W ramach świątecznej promocji powiem trochę jaśniej. Chciałem delikatnie powiedzieć, że moim zdaniem niektóre "stworzenia boże" mogą troszeczkę poczuć się nieswojo, kiedy to ich ikony się stawia w kolejce. "Osobiście bym się powstrzymał przed kontrowersją w dziedzinie religii". Lubię jak się burzy pomniki, ale na to trzeba papierów, podań, dokumentacji. Sam chętnie pod niejednym bym się podpisał. Ale autorka wolała uszczypnąć, bez głębszych wytłumaczeń. Cel jest. Pięknie. Temat - rozumiem. Środki użyte - dla mnie do dyskusji. Dlatego dla mnie "niebezpiecznie i za płytko, żeby stanąć po tej stronie świątecznej barykady". Na wnętrzności może sama wpadniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Kamila. po drugie nie dybię do pana kontrowersji w dziedzinie religii!!!! rozumiem!! w ramach promocji wytłumaczę, że gdyby wiersz dotykał spraw teologicznych to bym sie powstrzymała od komentarza jakiegokolwiek!! bo nie jestem ekspertem. a jeśli ktos nie zrozumie tej przenośni o staniu w kolejce, to znaczy,że wiersz nie jest dla niego, bo wiersze nie muszą schlebiać wszystkim. a papiery to można mieć za psi grosz ( i kto ma te papiey wypisywać?? komisja noblowska). A wnętrzności- to taka sama puenta jak Kalinka.
z całym szacunkiem ja pana nie obrażam. wpadne to wpadne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie wpadłam na wnętrzność, potknęłam się o Pana myśl- napisałam już, że cały problem wokół formy. A „karitas miłosierny„ stoi u mnie w promocji, jak sam raczyłeś zauważyć w dosyć kiepskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...