Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

jednak coś


Rekomendowane odpowiedzi

i może cie nie znam
poruszajcy wicher mojego umysłu
i może cie znam w moim sercu
serce - wodopój każdego spragnionego
może uczucia ginącego z każdym złym słowem
gestem, myślą
bo przciaż tak mało jest spraw niemożliwych
jednak wszystko jest możliwe
może oprócz miłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy wiem coś o tym, ale nie przejmuj się są ludzie którzy patrzą na treść, lecz w tym wypadku całość wygląda na liścik do ukochanej osoby, wszystko kawa na ławę i nie ma ani cienia domysłu dla czytelnika, wiersz trochę przegadany, lepiej go wrzucić na jakiś czas do warsztatu niech tam się nim pobawią i może by coś z niego było, jak na razie nie zachwyca, jest jak mrówka w mrowisku jeden z wielu które przechodzą bez echa

widzę, że to debiut na tym forum, witam więc serdecznie, jedno co mógłbym powiedzieć to abyś nie przejmowała się krytyką tylko ją przemyślała, jest w tym serwisie kilka osób które naprawdę się znają na rzeczy i mogą świetnie doradzić( nie mówię tu o sobie bo jestem laikiem), lecz są też osoby, które także się znają, lecz oplówają zwłaszcze debiutantów, więc pisz co ci w duszy gra, czytaj jak najwięcej, a na pewno źle na tym nie wyjdziesz

nisko się kłaniam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za błędy się nie przeprasza, tylko się je poprawia;

moim zdaniem słaby jest ten wiersz; sporo powtórzeń, które nic nie wnoszą;
"poruszajcy wicher mojego umysłu" --> to mi się wydaje takie ni z gruszki ni z pietruszki; zresztą w kilku miejscach tracisz lekko sens (wg mnie to wina szyku i wersyfikacji);
do tego zgodzę się z Tali, że przegadany i warto by było dać go najpierw do Warsztatu; no i wszystko zbyt wprost (oczywiście czasem jest to bardzo dobre, ale wg mnie, nie tutaj);


pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...