Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kocham Inaczej.


czarna_Owca

Rekomendowane odpowiedzi

witam Ciem Krzysiek smile.gif ( już bez "pan") miło, że przeczytałeś...wiem, że "szeroko zamknięte oczy" wywołują dziwne stany świadomości u ludzi,ale użyłam tego zwrotu z pewną dozą perfidii biggrin.gif nie, no żartuje oczywiście... te dwa, niby nie zalezne, powtorzonka to cel zamierzony ... ale rzecz jasna, skoro uwagi są, to trzeba poprawić... zawsze cieszę sie, kiedy coś poprawisz w tym, co ja naskrobie tak sobie po cichutku ... serdecznie bardzo pozdrawiam... czarna_Owca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko komentuje wiersze innych, ale tym razem postanowiłam to zrobić, gdyż wydaje mi się, że ten utwór jest mi bardzo bliski. Podoba mi się klimat, metafory ładne (ładne to pojęcie względne, ale mnie się podobają smile.gif).
Jeżeli chodzi o "oczy szeroko zamknięte" to zgadzam się z Pelmanem, myślę, że warto to zmienić, a wtedy wierszyk będzie, moim zdaniem, piękny i z pewnością znajdzie się w moim domowym zeszycie.
Z niecierpliwością czekam na poprawioną wersję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ''oczy szeroko zmknięte" zaczerpnęłam od Stanleya Kubricka...a Łzy nic mi nie mówią, poza tym, że jakis taki zespół przemknął mi przed oczyma (biggrin.gif)na tegorocznych Jedynkach w telewizorni mojej kochanej smile.gif na pewno to zmienie i dzięk jeszcze raz, za komentarze... serdecznie pozdrawiam bardzo tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...