Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

niebanalnie chyba


Rekomendowane odpowiedzi

- źle osłupiające formy potrafią denerwować - nie zaciekawiać - denerwować.
ja potrzebuję rytmu, obrazu, brzmienia, a ty bąkniesz coś od niechcenia, a potem od tego uciekasz. zdawkowe wypełnianie kolejnych linijek nie jest dobrym pomysłem. nawet skróty myślowe i prześwity muszą mieć podstawy i co najważniejsze uzasadnienie.
nic nie zastanawia i nic nie zadziwia, mimo iż chyba właśnie o zadziwienie ci chodziło.
ja mogę to sobie przekładać na własne potrzeby, przyjąć jako metaforę życia (o!), ale co z tego? zgraj wszystkie elementy i choć raz sprostaj tematom, które sama sobie narzucasz, bo mimo iż proste, miłe i pozornie błahe, dalej pozostają źle przedstawione. nawet nauczyciel musi przygotować się do lekcji, a lekarz rączki umyć przed operacją choć rękawiczki wymyślono. pozdrawiam licho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




ja nie "bąkam" tylko próbuje pisać różne rzeczy i różnie mi one wychodzą ;)
dzięki za rady, postaram sie z nich skorzystać, tylko wydaję mi się, że już po prostu tak piszę i nie umiem inaczej. Tobie sie to nie podoba juz od dawna, trudno. nasza "poezja" różni sie od siebie, bardzo sie różni. :)


"i" wyrzuciłam, skoro tak lepiej

jeszcze raz dzięki wszystkim :)

p.s. ten wiersz to miała być (i jest) zabawa słowem płyta, to znaczy bardziej przedmiotem, którym jest płyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...