Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
LessLove

LessLove

@.KOBIETA. Widzę Cię jak w "Narodzinach Wenus", przepraszam, że nagą, ale jesteś piękna w samym Słońcu.

Twoja opowieść o marcepanowych świnkach powinna być w Biblii, bo mówi: "wszystko ma swój czas (i miejsce) nie przegap chwili, która może dać... spełnienie, radość.

Mniam mniam, lubię mleczną czekoladę, tak rzadko jadam (teraz raczej gorzką 85%), ale przypomina mi smaki dzieciństwa, dziękuję za to porównanie. Włosy potrafią mieć niesamowity zapach słońca godziny po słońcu.

Tak tak, nie uprawiam czarnej magii, raczej białą-miłosną, która jest modlitwą o dobre dary dla innych, sam jestem pewny takiego dobra...

Czy nie powinnaś już iść do łóżeczka o tej porze? Masz 😸 Idę pisać (mało artystyczne piosenki). Dobranoc.

LessLove

LessLove

@.KOBIETA. Widzę Cię jak w "Narodzinach Wenus", przepraszam, że nagą, ale jesteś piękna w samym Słońcu.

Twoja opowieść o marcepanowych świnkach powinna być w Biblii, bo mówi: "wszystko ma swój czas (i miejsce) nie przegap chwili, która może dać... spełnienie, radość.

Mniam mniam, lubię mleczną czekoladę, tak rzadko jadam (teraz raczej gorzką 85%), ale przypomina mi smaki dzieciństwa, dziękuję za to porównanie. Włosy potrafią mieć niesamowity zapach słońca godziny po słońcu.

Tak tak, nie uprawiam czarnej magii, raczej białą-miłosną, która jest modlitwą o dobre dary dla innych, sam jestem pewny takiego dobra...

LessLove

LessLove

@.KOBIETA. Widzę cię jak w "Narodzinach Wenus", przepraszam, że nagą, ale jesteś piękna w samym Słońcu.

Twoja opowieść o marcepanowych świnkach powinna być w Biblii, bo mówi: "wszystko ma swój czas (i miejsce) nie przegap chwili, która może dać... spełnienie, radość.

Mniam mniam, lubię mleczną czekoladę, tak rzadko jadam (teraz raczej gorzką 85%), ale przypomina mi smaki dzieciństwa, dziękuję za to porównanie. Włosy potrafią mieć niesamowity zapach słońca godziny po słońcu.

Tak tak, nie uprawiam czarnej magii, raczej białą-miłosną, która jest modlitwą o dobre dary dla innych, sam jestem pewny takiego dobra...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...