Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@LessLove

 

Tak @LessLove ! Istnieją rzeczy, na które warto czekać nawet wieczność

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

ale istnieją również takie, które kruszeją z czasem…

Kiedyś kupiłam sobie świnki z marcepanu ( uwielbiam marcepan).! Zjadłam dwie a pozostałe schowałam „ na później”. I zapomniałam o nich a kiedy je znalazłam, ich już nie było. Rozpuścił je czas …Do dzisiaj przeżywam dwie marcepanowe, niespełnione świnki ! żałuję, że ich nie zjadłam, w odpowiednim czasie

 

jesteś „ psycholem” ale pozytywnym !

opaliłam się lekko ! W kolorze mlecznej czekolady i mam refleksy słońca, we włosach

 

@Waldemar_Talar_Talar

 

dziękuję Waldemar ! Pozdrawiam również ciepło

@violetta

 

Dziękuję Violetta nadal pachniesz solą morską a we włosach masz ziarenka piasku? Lubię kiedy włosy po kąpieli w morzu falują

miałaś okazję założyć spodenki z koronką?  

Opublikowano (edytowane)

@.KOBIETA. Widzę Cię jak w "Narodzinach Wenus", przepraszam, że nagą, ale jesteś piękna w samym Słońcu.

Twoja opowieść o marcepanowych świnkach powinna być w Biblii, bo mówi: "wszystko ma swój czas (i miejsce) nie przegap chwili, która może dać... spełnienie, radość.

Mniam mniam, lubię mleczną czekoladę, tak rzadko jadam (teraz raczej gorzką 85%), ale przypomina mi smaki dzieciństwa, dziękuję za to porównanie. Włosy potrafią mieć niesamowity zapach słońca godziny po słońcu.

Tak tak, nie uprawiam czarnej magii, raczej białą-miłosną, która jest modlitwą o dobre dary dla innych, sam jestem pewny takiego dobra...

Czy nie powinnaś już iść do łóżeczka o tej porze? Masz

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Idę pisać (mało artystyczne piosenki). Dobranoc.

Edytowane przez LessLove (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

@LessLove

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

może lepiej nie?  

 

 


i nie odkładaj „ na później” ja nie mogę jeść czekolady- mam alergię to kara ale czasami zjadam kawałek ( w ukryciu, przed samą sobą ) - efekt jest taki, że się duszę

 

cieszę się, że Ty jesteś pewien Dobranoc  

@violetta

 

jesteś kolorowa i świetlista przyciągasz uwagę! Baw się, odpoczywaj i lśnij

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...